Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ СФЕРИ ІВ
  28 Жовтня 2022 Коментарів немає patent_edgel

  НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ СФЕРИ ІВ

  Україна з 2016 року розпочала реформу державної системи інтелектуальної власності. Одним з етапів стало ухвалення Закону № 703-IX та створення Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ). Відповідно до Закону функції НОІВ виконує юридична особа публічного права (державна організація), утворена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності (Мінекономіки), та визначена Кабінетом Міністрів України. Досі виконання функцій цього органу були тимчасово покладені на Укрпатент. 

  З метою забезпечення безперервності здійснення владних повноважень Національного органу інтелектуальної власності Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні  прийняв розпорядження “Деякі питання Національного органу інтелектуальної власності” та визначив державну організацію “Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій” (УКРНОІВІ) суб’єктом, що виконує функції НОІВ, та припинив їх виконання державним підприємством “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент).

  Передача функцій НОІВ від Укрпатенту до УКРНОІВІ – це очікуваний та визначений законодавством крок з реалізації реформи інституційної складової державної системи інтелектуальної власності. 

  Старт УКРНОІВІ з повноваженнями НОІВ – 8 листопада ц.р.

  patent_edgel
  patent_edgel
  administrator

  Коментарів немає