Як не просто розвивати креативний потенціал учнів, а й вчити їх захищати та реалізовувати свої ідеї?
Академія інтелектуальної власності ІР офісу запускає новий спеціальний проєкт “Ключ до інноваційної освіти: впровадження основ інтелектуальної власності у середню освіту”.
Його мета – розвинути правову культуру та підвищити рівень знань в сфері інтелектуальної власності учасників освітнього процесу. Зокрема надати можливість отримати знання та навички з ідентифікації об’єктів інтелектуальної власності, розуміння особливостей набуття, здійснення та комерціалізації IP прав, а також їх захисту та запобіганню контрафакції та піратству.
Проєкт реалізовуватимуть у 8 етапів протягом 2024-2026 років:
Проєкт орієнтований на вчителів закладів середньої освіти, в навчальні предмети яких можуть бути інтегровані знання з основ інтелектуальної власності.
Інтеграція основ інтелектуальної власності у навчальні предмети допоможе учням зрозуміти, як захищати свої ідеї, трансформувати їх у реальні проєкти та успішно впроваджувати у життя. Для вчителів це можливість доповнити свої уроки актуальними матеріалами, розробленими відповідно до сучасних освітніх стандартів.
З початку вересня триває опитування вчителів щодо обізнаності про інтелектуальну власність у школах (воно все ще триває і долучитись можна за посиланням). Тільки за місяць в анкетуванні взяли участь понад 8500 освітян, що свідчить про те, наскільки ця тема є важливою.
Аби допомогти як освітянам, так і учням, IP Aкадемія розпочинає проєкт “Ключ до інноваційної освіти: впровадження основ інтелектуальної власності у середню освіту”.
За результатами проєкту планується:
З 1 вересня 2025 року ваша школа може стати частиною цього освітнього проєкту. Якщо ви зацікавлені та готові долучитися до пілотного проєкту, сконтактуйте з представниками IP Академії електронною поштою: ip.academy@nipo.gov.ua.
Запрошуємо освітян і всіх зацікавлених стати частиною цього важливого етапу в розвитку освіти!
Читайте також:
Рівень знань про IP у школах: запрошуємо вчителів пройти опитування
Коментарів немає