Основні принципи та правила формування IP політики обговорили під час круглого столу, який український ІР офіс влаштував для представників закладів вищої освіти та науковців.
Впровадження політики інтелектуальної власності у ЗВО і наукових установах – частина підвищення ІР культури українців, – зазначила директорка ІР офісу Олена Орлюк у вітальній промові.
Вона нагадала, що півтора роки тому IP офіс презентував проєкт Типової політики інтелектуальної власності для ЗВО і наукових установ. Майже рік йшли обговорення його зі стейкхолдерами галузі. На початку 2024 року IP офіс опублікував відповідні методичні рекомендації. І наразі триває етап імплементації IP політики за допомогою цих рекомендацій.
“Тому для нас дуже важливі відгуки безпосередньо тих, для кого це розробляли. Бо саме заклади вищої освіти та наукові установи мають бути флагманом не тільки у створенні інновацій та технологій, а й в розбудові ІР культури в цілому. Для цього ІР офіс готовий допомогти усім”, – зауважила очільниця IP офісу.
Під час круглого столу “Практика впровадження політики інтелектуальної власності” активні дискусії тривали довкола ключових викликів впровадження IP політики, мотивації науковців і кроків до успішної комерціалізації розробок.
Спікерами виступили:
Отримані знання сприятимуть захисту інтелектуальних здобутків університетів і створенню нових можливостей для їх розвитку. В цьому впевнені учасники заходу, від яких ми отримали відгуки і радо ділимось з вами:
Читайте також:
Українська IP Академія запускає проєкт для майстрів народних художніх промислів
Коментарів немає