Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Штучний інтелект, інтернет речей і Метавсесвіт: підсумки тренінгу “Інтелектуальна власність та новітні технології”
  31 Серпня 2023 Коментарів немає Irena

  Штучний інтелект, інтернет речей і Метавсесвіт: підсумки тренінгу “Інтелектуальна власність та новітні технології”

   

  Авторське право при використанні штучного інтелекту, роль інтелектуальної власності для інтернету речей і Метавсесвіту обговорювали під час триденного тренінгу “Інтелектуальна власність та новітні технології”, організованого Департаментом “Академія інтелектуальної власності” IP офісу за підтримки Академії Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

   

  Навчання складалось з трьох воркшопів, які проводили топові спікери галузі. Зокрема:

   

   

  Розповіла про штучний інтелект як інструмент, що полегшує життя людини. А саме – хто володіє авторськими правами на обʼєкти, згенеровані нейромережею, та чи потрібно виплачувати роялті авторам, чиї твори використані ШІ.

   

  Катерина Міліцина

   

   

   

  Виступив на тему “Інтернет речей: характеристики та сучасний стан”. Йшлося про роль інтелектуальної власності в ІоТ (Internet of Things): патенти, авторське право, промислові зразки тощо. Обговорили ризики щодо використання конфіденційної інформації людини при користуванні побутовими приладами, які є елементом системи ІоТ. Також загальні правові питання в сфері Інтернету речей, конфіденційність та захист даних і надали характеристику наявної законодавчої бази.

   

  Андрес Гуадамуз

   

   

   

  Говорила про Метавсесвіт. Зокрема про проблеми охорони і захисту права інтелектуальної власності (ПІВ) на товари у фешн-індустрії в аналоговому та цифровому середовищах Метавсесвіту з точки зору практики ЄС.

   

  Анастасія Кириленко

   

  Учасниками тренінгу стали 47 людей, 33 з яких успішно склали фінальне тестування – і найближчим часом отримують сертифікати, що підтверджують проходження тренінгового курсу.

   

  Штучний інтелект, IoT і Метавсесвіт – підсумки тренінг-курсу

   

  Читайте також:

   

  Торговельні марки у віртуальному світі: IP офіс запрошує на тренінг-курс за підтримки WIPO Academy

   

  IP Across Borders: добірка онлайн-платформ, що допоможуть здобути IP-освіту

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає