Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Практика Суду ЄС: справа SAS Institute Inc. – щодо прав на компʼютерну програму та випадків її правомірного використання
  14 Червня 2023 Коментарів немає Alex

  Практика Суду ЄС: справа SAS Institute Inc. – щодо прав на компʼютерну програму та випадків її правомірного використання

   

  Триває реалізація проєкту від Академії інтелектуальної власності IP офісу –  Практика Суду ЄС. Презентуємо новий неофіційний переклад рішення суду в категорії «оригінальність, поняття твору».

   

  Справа SAS Institute Inc.

   

  Рішення стосується прав на компʼютерну програму та випадків її правомірного використання, зокрема у разі її дослідження.

   

  Крім того, Суд ЄС торкнувся питання про функціональність компʼютерної програми, наголосивши на неможливості її правової охорони.

   

  Також Суд ще раз підтвердив позицію щодо оригінальності як єдиного критерію для правової охорони авторським правом.

   

  Резюме рішення Cуду ЄС у справі C-406/10 від 2 травня 2012 року (SAS Institute Inc.) – тут.

   

  Неофіційний переклад рішення Судуза посиланням.

   

  Довідково:

   

  Неофіційні переклади та резюме публікуються командою IP офісу в межах просвітницького проєкту про практику Суду ЄС з питань інтелектуальної власності для глибшого розуміння суті положень окремих Директив ЄС.

   

  Всі резюме рішень Суду ЄС шукайте за хештегом #IPAcademy_ПрактикаСудуЄС на сторінці Академії інтелектуальної власності у Facebook.

   

  Читайте також:

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає