Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Про запровадження нової версії поточної редакції МКТП у перекладі українською мовою
  11 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Про запровадження нової версії поточної редакції МКТП у перекладі українською мовою

   

  В УКРНОІВІ (IP офіс) систематично проводяться роботи щодо актуалізації текстів міжнародних класифікацій об’єктів промислової власності у перекладі українською мовою.

   

  У 2023 році Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), за результатами 33-ї сесії Комітету експертів Ніццького Союзу, внесла зміни та доповнення до тексту чинної версії поточної, дванадцятої, редакції Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП (12-2024)), з урахуванням яких з 1 січня 2024 року запроваджується версія 2024 року 12-ї редакції МКТП – МКТП (12-2024). Про це ВОІВ проінформувала в повідомленні №35/2023, опублікованому в розділі інформаційних ресурсів Мадридської системи.

   

  У зв’язку з цим в IP офісі, відповідно до прийнятої стратегії та практики ВОІВ, у рамках виконання відповідного Плану заходів, здійснено роботи, які забезпечують запровадження в державній системі правової охорони інтелектуальної власності з 1 січня 2024 року МКТП (12-2024) у перекладі українською мовою.

   

  План заходів розроблений та реалізується з урахуванням робіт, пов’язаних з актуалізацією українськомовної версії онлайнового інструменту “Менеджер товарів і послуг Мадридської системи” (МТП), який функціонує на вебсайті ВОІВ.

   

  Читайте також:

   

  Онлайн-інструмент “Менеджер товарів і послуг Мадридської системи”: оновлено українськомовну версію

   

  Про запровадження нової версії міжнародної патентної класифікації у перекладі українською мовою

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає