Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Продовжено строки для українських заявників EUIPO
  09 Лютого 2023 Коментарів немає Irena

  Продовжено строки для українських заявників EUIPO

  Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) повідомило про нове продовження строків для всіх сторін із зареєстрованим місцем проживання або офісом в Україні.

   

  Таким чином всі строки, які спливають з 2 лютого по 2 квітня 2023 року включно, продовжено до 3 квітня 2023 року. При цьому також враховано попередні рішення Виконавчого директора EUIPO про продовження строків, які охоплювали період з 24 лютого 2022 року до 1 лютого 2023 року.

   

  Текст рішення (англ.)

   

  EUIPO й надалі розглядатиме необхідність наступних продовжень і додаткових заходів.

   

  Нагадуємо, 9 березня 2022 року EUIPO спільно з інституціями ЄС оголосило про низку заходів у відповідь на військову агресію російської федерації проти України. Вони доповнюють обмежувальні заходи, які поступово вводилися після незаконної анексії Криму в 2014 році.

   

  У відомстві продовжують твердо стояти на боці демократії та верховенства права. Одним з перших заходів з початку повномасштабної війни стало припинення співпраці з Роспатентом, Федеральною службою з інтелектуальної власності росії та Євразійським патентним відомством. Також в EUIPO гарантують, що всі дані щодо адрес сторін в реєстрах відомства відображають міжнародно визнані кордони України, виправляючи помилкові зазначення, де це необхідно.

   

  Відомство з інтелектуальної власності ЄС, Європейський Союз засуджують неспровоковану та невиправдану військову агресію проти України та вимагають від росії негайно припинити військові дії, беззастережно вивести всі сили та військову техніку з усієї території України та повністю поважають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає