Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Прогрес в IP-сфері виводить співпрацю України та Євросоюзу на новий рівень, – заступник голови представництва ЄС Ремі Дюфло
  23 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Прогрес в IP-сфері виводить співпрацю України та Євросоюзу на новий рівень, – заступник голови представництва ЄС Ремі Дюфло

   

  У Києві триває дводенна зустріч представників Європейського Союзу та української спільноти сфери інтелектуальної власності “Створення сьогодні стійкої IP-платформи для завтрашнього дня”.

   

  До присутніх звернувся заступник голови представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло. Він відзначив прогрес України на шляху до Європейського Союзу. Зокрема, конкретні кроки, зроблені у сфері інтелектуальної власності. Розділ щодо цього буде включений до спеціального звіту Європейської Комісії, який очікується на початку листопада.

   

  “Це виводить нас на новий рівень співпраці та амбітності наших реформ. І я радий, що Україна системно виконує цей порядок денний”, – зазначив заступник голови представництва ЄС в Україні.

   

   

  За словами Ремі Дюфло, попри війну, інтелектуальна власність є важливим елементом економічного розвитку України:

   

  “Я прикро вражений тими наслідками, які спричиняє росія, ведучи війну проти України, – збитками та шкодою, яких вона завдає, зокрема креативним індустріям. Водночас ця війна показує інтелектуальну власність у новому світлі – зараз ІВ розглядається як дуже важливий елемент відбудови України, залучення достатньої кількості інвестицій та створення передбачуваного стабільного середовища, яке наразі шукають інвестори”.

   

  Пан Дюфло відзначив прогрес, який має Україна на шляху інтеграції до ЄС галузі ІВ та висловив сподівання, що нинішня зустріч додасть предметності цьому процесу:

   

  “Сподіваюся, що впродовж двох днів ми матимемо дуже багато продуктивних рішень – і дорожня карта, яка стане їхнім результатом, приведе Україну в сім’ю інтелектуальної власності Європи через обмін досвідом, знаннями і найкращими практиками”.

   

  Довідково:

  23-24 жовтня до Києва з візитом прибули представники Європейського відомства з інтелектуальної власності (EUIPO) та представники європейських ІР офісів (Intellectual Property) – з Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Молдови. Серед пріоритетів зустрічей стало обговорення потреб IP спільноти України та визначення короткострокових пріоритетів, необхідних для вступу України до ЄС.

   

  Фото: Юрій Бєлах

   

  Читайте також:

  Інтелектуальна власність є невід’ємною складовою інноваційного відновлення України, – заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів

   

  Україна має надавати такий рівень сервісів в ІР-сфері, який відповідатиме кращим європейським практикам, – Олена Орлюк

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає