Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Просто про IP та інновації: новий проєкт про інтелектуальну власність на YouTube
  21 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  Просто про IP та інновації: новий проєкт про інтелектуальну власність на YouTube

   

  Як заробити на своєму творі? Скільки грошей заховано в ідеях? Чому якісна сфера ІВ вкрай необхідна для вступу України в ЄС? Що змінить IP-реформа та коли вона завершиться? Як війна вплинула на українську сферу інтелектуальної власності? Як визначити авторство творів, згенерованих штучним інтелектом? У чому перевага альтернативних методів вирішення судових спорів? Про все це і не тільки розповідають у новому проєкті ІР офісу – “Просто про IP та інновації”.

   

  Це – просвітницький проєкт, де команда ІР офісу і запрошені гості відповідають на найпоширеніші запитання про інтелектуальну власність та інновації в Україні та світі. Адже щодня кожен з нас стикається з цією сферою, і поінформованість в усіх аспектах ІВ, її захисту та охорони дає можливість не тільки поважати авторство інших, а й заробляти на своїх ідеях.

   

  Мета проєкту “Просто про IP та інновації” – популяризація інтелектуальної власності та підвищення правової культури в Україні.

   

  Гостями випусків “Просто про IP та інновації” стануть провідні фахівці сфери інтелектуальної власності, науковці та правники.

   

  Підпишіться на Youtube-канал ІР офісу, щоб не пропустити цікаву і корисну інформацію.

   

  Читайте (і дивіться) також:

   

  “34 полюси творчості”: інтелектуальна власність у світі моди (відео)

   

  Як охороняти та комерціалізувати інтелектуальну власність у спорті: відео онлайн-семінару від

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає