Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ПРОЗОРІСТЬ І СПІВПРАЦЯ: ІР ОФІС ПОВЕРТАЄ ТРАДИЦІЮ ЗУСТРІЧЕЙ З ПАТЕНТНИМИ ПОВІРЕНИМИ
  20 Січня 2023 Коментарів немає patent_edgel

  ПРОЗОРІСТЬ І СПІВПРАЦЯ: ІР ОФІС ПОВЕРТАЄ ТРАДИЦІЮ ЗУСТРІЧЕЙ З ПАТЕНТНИМИ ПОВІРЕНИМИ

  Покращення роботи ІР офісу, співпрацю та розвиток інституту патентних повірених обговорювали на зустрічі з Всеукраїнською асоціацією патентних повірених (ВАПП). 

   

  Окрім іншого, обговорили скорочення строків проведення експертизи та потенційну можливість прискорення діловодства за заявками, повʼязаними з Мадридським протоколом, ведення реєстру патентних повірених та актуалізацію його даних, розблокування атестації патентних повірених та долучення спільноти до розробки нормативно-правових актів, необхідних для розвитку сфери ІВ. 

   

  Як зазначила керівниця ІР офісу Олена Орлюк, такі зустрічі стануть регулярними, оскільки ця комунікація важлива насамперед для ефективної роботи національної ІР сфери. 

   

  «Ми повертаємо традицію  регулярних зустрічей з патентними повіреними для обговорення нагальних питань, викликів і ситуації у сфері загалом. ІР офіс готовий стати майданчиком для зустрічей патентних повірених з іншими стейкхолдерами галузі. Протягом двох годин разом з керівництвом і представниками Всеукраїнської асоціації патентних повірених ми обговорили питання, які накопичились, надали розʼяснення і підкреслили важливість подальшої співпраці для розвитку ІР офісу як прозорого і професійного відомства», – підкреслила Олена Орлюк.

   

  Всеукраїнську асоціацію патентних повірених на зустрічі представляли її очільник Василь Красніков та член правління ВАПП Леонід Черепов

  patent_edgel
  patent_edgel
  administrator

  Коментарів немає