Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності
  31 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності

   

  Незабаром стартує новий проєкт – Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності – онлайн-сесії з експертами IP офісу, де будуть розглядатися проблемні питання, що виникають у заявників під час експертизи заявок на об’єкти промислової власності.

   

  Кому буде корисно:

  • винахідникам, науковцям, інноваторам та будь-яким особам, які хочуть отримати охоронний документ на винахід, корисну модель, промисловий зразок чи торговельну марку;
  • працівникам відділів інтелектуальної власності, патентно-ліцензійних відділів, наукових установ, закладів освіти, представникам інноваційної екосистеми;
  • представникам у справах інтелектуальної власності (патентним повіреним), юристам, які практикують у сфері інтелектуальної власності.

   

  Мета: узагальнити відповіді на типові питання, які виникають під час проведення експертизи об’єктів промислової власності та надати практичні поради заявникам та їх представникам.

   

  Форма проведення: онлайн-зустрічі в Zoom.

   

  Чекаємо на ваші запитання!

  Для ефективної комунікації під час онлайн сесій у Вас є можливість залишити анонімні запитання щодо експертизи об’єктів промислової власності, заповнивши гугл-форму – за посиланням.

  Запитання для обговорення на першій сесії приймаються до 5 листопада 2023 року. Про точну дату і час старту проєкту повідомимо незабаром на наших медіа-ресурсах.

   

  Читайте також:

   

  Відкрито реєстрацію на тренінг щодо трансферу технологій в університетах та науково-дослідних установах (за підтримки WIPO Academy)

   

  Штучний інтелект та цифрова економіка: запрошуємо на міжнародну конференцію з інтелектуальної власності

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає