Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності. Сесія 2 – про торговельні марки
  04 Березня 2024 Коментарів немає Irena

  Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності. Сесія 2 – про торговельні марки

   

  Ви прагнете зареєструвати свою торговельну марку, яка буде неповторною? Тоді необхідно розпочати з перевірки її новизни. Запрошуємо на чергову сесію проєкту Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності.

   

  Як перевірити свою торговельну марку на новизну? Які ТМ не підлягають реєстрації в Україні? Чи може стати ваше імʼя торговельною маркою? Чому використання назв, повʼязаних з війною, це – комерціалізація болю і так робити не треба?

   

  Відповіді на ці та інші запитання можна отримати від провідних фахівців ІР офісу під час чергової сесії проєкту Q&А sessions: PRO експертизу об’єктів промислової власності.

   

  Для кого?

   

  Це буде корисно і цікаво, якщо ви:

   

  • винахідник, науковець, інноватор або просто хочете отримати охоронний документ на винахід, корисну модель, промисловий зразок чи торговельну марку;

   

  • працівники відділів інтелектуальної власності, патентно-ліцензійних відділів, наукових установ, закладів освіти, представники інноваційної екосистеми;

   

  • представники у справах інтелектуальної власності (патентні повірені), юристи, які практикують у сфері інтелектуальної власності.

   

  Формат проведення: онлайн-зустрічі на платформі Zoom.

   

  Чекаємо на ваші запитання

   

  Щоб сесія пройшла якомога інформативніше, пишіть свої запитання щодо експертизи заявок на реєстрацію торговельних марок у цій формі.

   

  Очікуємо на ваші запитання до 15 березня 2024 року включно. 

   

  Про дату і час самої сесії повідомимо згодом – стежте за інформаційними ресурсами ІР офісу.

   

  Читайте також:

   

  Q&А sessions: перша зустріч проєкту щодо експертизи об’єктів промислової власності (відео)

   

  Представники Мінекономіки, ІР офісу і професійної спільноти обговорили проєкт Правил складання, подання та проведення експертизи заявки на ТМ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає