Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Рік IP офісу: головні події та досягнення (інформаційні картки)
  08 Листопада 2023 Коментарів немає Irena

  Рік IP офісу: головні події та досягнення (інформаційні картки)

   

  Сьогодні, 8 листопада, виповнюється рік відтоді, як Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій наділено функціями Національного органу інтелектуальної власності.

   

  Це був рік, сповнений викликів і досягнень. За цей час нам вдалося не все, але ми заклали фундамент для величезної кількості процесів, які змінюють інтелектуально-інноваційну екосистему країни уже зараз, і матимуть ще більший ефект у найближчому майбутньому. Запевняємо: ми розуміємо, яких змін чекає спільнота, і робимо все від нас залежне, щоб пришвидшити всі важливі для сфери трансформації.

   

  Тож сьогодні дякуємо Уряду та Міністерству економіки України та усім стейкхолдерам ІР-сфери за підтримку наших ініціатив і сприяння; міжнародним партнерам – за те, що стояли й продовжують стояти пліч-о-пліч у найтемніші та найважчі часи й за підтримку та допомогу в євроінтеграційному процесі; професійній спільноті – за підтримку та конструктивну критику, яка стимулює нас вдосконалюватися; бізнесу – за відкритий діалог та розуміння; винахідникам, авторам та креаторам – за те, що творите інтелектуально-інноваційне майбутнє України; команді ІР офісу – за щоденну кропітку працю, яка часто залишається за лаштунками світоглядних зрушень, але без якої цих зрушень не було б.

   

  І найголовніше – дякуємо Силам оборони України. Завдяки їх зусиллям ми маємо змогу працювати, втілювати все задумане в життя і будувати інноваційне майбутнє України.

   

  Згадуємо наш перший рік роботи по місяцях – в спеціальних картках: клікайте, дивіться, читайте: 

   

   

   

   

   

   

   

   

  Читайте також:

   

  Розмивання брендів і контрафакт: вийшла третя частина коміксу для підлітків “Метаверс мандрівники”

   

  IP офіс оновив Порядок вручення документів

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає