Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • РОЗ’ЯСНЕННЯ ІР ОФІСУ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ, УХВАЛЕНИХ СУДАМИ, В ЯКИХ СТОРОНОЮ ВИСТУПАВ УІІВ
  11 Січня 2023 Коментарів немає patent_edgel

  РОЗ’ЯСНЕННЯ ІР ОФІСУ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ, УХВАЛЕНИХ СУДАМИ, В ЯКИХ СТОРОНОЮ ВИСТУПАВ УІІВ

  До уваги заявників та представників сфери інтелектуальної власності

   

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 943 «Деякі питання Національного органу інтелектуальної власності» визначено, що державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ) виконує функції Національного органу інтелектуальної власності.

   

  УКРНОІВІ здійснює, зокрема, повноваження стосовно ведення Державних реєстрів в сфері інтелектуальної власності та публікації відомостей про об’єкти права інтелектуальної власності в офіційному електронному бюлетені НОІВ.

   

  Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», судові рішення, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об’єднаннями на всій території України.

   

  З метою виконання рішення суду, яке набрало законної сили, необхідно звернутися до УКРНОІВІ з відповідною заявою, надавши належним чином засвідчену копію рішення суду або оригінал виконавчого документа (виконавчий лист, наказ). Копія рішення суду має відповідати вимогам, встановленим абзацами першим-четвертим пункту 3 та пунктом 4 Розділу XI Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України 20.08.2019 № 814 (із змінами).

   

  Виконання судових рішень, за якими державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» зобов’язано внести відомості до Державних реєстрів в сфері інтелектуальної власності та здійснити публікації відомостей про об’єкти права інтелектуальної власності в офіційному електронному бюлетені НОІВ, здійснюється УКРНОІВІ без вжиття додаткових процесуальних дій щодо заміни сторони виконавчого провадження.

  patent_edgel
  patent_edgel
  administrator

  Коментарів немає