Розбудова сфери інтелектуальної власності та інновацій, трансферу технологій і стартап-руху в Україні – на цих напрямах зосередять співробітництво ІР офіс та одне з провідних обʼєднань гравців технологічної екосистеми нашої країни.
Відповідний меморандум про співпрацю підписали очільниця IP офісу Олена Орлюк та виконавча директорка громадської спілки “Українська технологічна система” Катерина Гречко.
Робота зі стейкхолдерами важлива як для створення ефективної системи стартапів, так і для розбудови інноваційного середовища в державі. На цьому наголосила Олена Орлюк, зазначивши:
“Українців вже називають нацією стартапів. Але ми зі свого боку маємо створити для цих стартапів усе можливе: повний цикл супроводження, якісні сервіси, ефективну інноваційну екосистему, включаючи хаби. Ідеї наших творців гідні бути визнаними у світі, захищеними і приносити прибуток. Це також і про престиж України, про підвищення її місця у міжнародних рейтингах та інвестиційну привабливість, про можливості розвитку в цілому.
Сьогодні ми разом зі стейкхолдерами готові активно співпрацювати, щоб таку систему і сервіси створювати й покращувати. Ключову роль відіграє й популяризація ІР та інновацій, захист прав інтелектуальної власності, поширення трансферу технологій. Слід констатувати, що лише тісна співпраця між державними органами, бізнесом, науковим сектором та громадськістю може забезпечити розвиток інноваційної екосистеми в Україні”.
Отже, IP офіс та “Українська технологічна система” домовились про спільну роботу в таких напрямах:
Довідково:
“Українська технологічна система” – це відкрите обʼєднання гравців технологічної екосистеми України, громадська спілка, яка налічує близько 100 членів, серед них: Genesis, Horizon Capital, Kooperativ, Lift99, Sigma Software Labs, Vacuum DeepTech Acceleration, Yep, Ukrainian Bridge, Zhytomyrska Politekhnika.
Читайте також:
Винаходи, які боронять Україну: цікаво про IP в картках
Їхні ідеї сьогодні змінюють наше завтра: найактивніші винахідники та інноватори України
Коментарів немає