Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English

 • TISC
  (Центр підтримки технологій та інновацій)

  TISC (Центр підтримки технологій та інновацій) ‒ міжнародний проєкт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), який реалізується в Україні Міністерством економіки України та ІР офісом.

  TISC один з ключових механізмів глобальної інтеграції українських інновацій у світовий технологічний ландшафт.

   

  TISC ‒ міжнародний проєкт підтримки винахідництва, інновацій та стартап-проєктів, започаткований ВОІВ. Мережа Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) складається з Головного офісу TISC IP офісу та регіональних TISCs.

   

  TISC ‒ передовий інструмент підтримки винахідництва та інновацій, який взаємодіє з університетами, науково-дослідними інститутами, стартапами, бізнес-акселераторами та іншими стейкхолдерами в різних регіонах України.

   

  TISC ‒ Ваш помічник у перетворенні ідей в реальні інноваційні продукти, посередник між дослідниками, підприємствами та урядовими структурами. 

   

  TISC ‒ стратегічна ініціатива для виведення інновацій на новий рівень в Україні, що активно сприяє глобальній співпраці, управлінню інноваційними проєктами, інформаційно-консультаційному партнерству та освітньо-просвітницькій діяльності.

   

  Успіх разом з TISC: від ідеї до втілення! З TISC ідеї стають реальністю!

   

  Участь в мережі TISC передбачає:

   

  • Створення регіональних Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) на базі закладів вищої освіти, наукових установ, бібліотек, центрів науково-технічної інформації, регіональних торгово-промислових палат, інноваційно-технологічних центрів, центрів трансферу технологій, наукових та індустріальних парків, центрів інтелектуальної власності, конструкторських бюро, громадських організацій; 

   

  • Здійснення координації та надання Головним офісом TISC ІР офісу інформаційно-консультаційної підтримки з питань охорони прав інтелектуальної власності та інновацій регіональним TISCs. 

   

  Разом з TISC крокуйте у майбутнє без обмежень! TISC інформаційний партнер у реалізації інноваційних мрій!

   

  Наразі Головний офіс TISC успішно взаємодіє з навчальними закладами, науковими установами, бізнес-інкубаторами, бізнес-акселераторами, винахідниками, інноваторами, авторами, креаторами, стартаперами та представниками бізнесу в місті Київ (9) та 13 областях: Вінницька область (3), Тернопільська область (3), Харківська область (3), Волинська область (2), Дніпропетровська область (2), Запорізька область (2), Львівська область (2), Одеська область (2), Полтавська область (2), Житомирська область (1), Сумська область (1), Черкаська область (1), Чернігівська область (1). 

   

  TISC: кожна інноваційна ідея потенціал до успіху! Ваш успіх наша місія!

   

  Регіональні TISCs надають широкий спектр інформаційно-консультаційної підтримки та послуг у сфері охорони прав інтелектуальної власності, комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності, трансферу технологій та просування інновацій в Україні та за кордоном.

   

  Це включає, зокрема, консультування з загальних питань оформлення і подання заявок на видачу охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, інформаційну акселерацію, консультації з розробки та реалізації патентної стратегії, аналіз комерційної діяльності на основі патентної інформації (включаючи ліцензійну діяльність організацій для виявлення конкурентів та потенційних контрагентів), оцінку комерційного потенціалу науково-технічних розробок, маркетингові дослідження, розробку бізнес-планів інноваційних проєктів тощо.

   

  TISC надійний супутник у світі інтелектуальної власності та передових технологій. Разом ми створюємо майбутнє, де кожна інноваційна ідея перетворюється на реальність, а кожен крок приносить нам успіх.