Фахівчині IP офісу долучились до презентації ініціативи “Стартап-школа Academ.City – інноваційна екосистема для розвитку академічних стартапів наукових установ НАН України”.
Ініціатива організована Київським академічним університетом НАН України (КАУ), на базі якого функціонує Центр підтримки технологій та інновацій (TISC), у партнерстві з Національним університетом “Києво-Могилянська академія”.
Стартап-школа Academ.City спрямована на підтримку академічних стартапів та допомагатиме вченим і студентам комерціалізувати свої розробки. Програма включатиме менторську підтримку, консультації щодо залучення фінансування, навчання з інкубації та акселерації проєктів, а також пошук партнерів для їхнього подальшого розвитку.
IP офіс представили: Анастасія Ярмолюк, Галина Штогрин, Кароліна Кравчук та Вікторія Кречко (на фото вище вони з керівником проєктного офісу Академ.Сіті КАУ Вадим Горенко).
Захід об’єднав представників наукової спільноти, бізнесу, акселераторів, венчурного капіталу та державних структур, які працюють над розвитком стартап-екосистеми в Україні.
Від IP офісу виступила Анастасія Ярмолюк, начальник відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій. Вона підкреслила, що сьогодні ефективне поєднання науки, підприємництва та державної підтримки є критично важливим для формування конкурентоспроможної економіки.
“Створення сприятливого середовища для академічних стартапів дозволяє перетворювати наукові розробки на продукти, які змінюють ринки, формують нові бізнес-моделі та приваблюють інвестиції. Важливо не лише генерувати інновації, а й забезпечити їх ефективну інтеграцію в реальну економіку.
Відкриття стартап-школи на базі Київського академічного університету – це стратегічний крок у розвитку науково-технологічної екосистеми. Взаємодія TISC та стартап-школи на базі КАУ допоможе майбутнім засновникам стартапів краще орієнтуватися у сфері та захищати свої права інтелектуальної власності. Завдяки такій співпраці інноватори зможуть не лише розробляти власні технології, а й управляти правами на інтелектуальну власність за допомогою консультаційних сервісів TISC, що є надзвичайно важливим для виходу на глобальні ринки. Саме співпраця відіграє ключову роль, надаючи фахову допомогу щодо пошуку патентної інформації, управління правами на об’єкти інтелектуальної власності та стратегічного планування їх комерціалізації.
Зі свого боку, IP офіс і надалі сприятиме якісному супроводу інноваційних проєктів та стимулюватиме розвиток стартап-екосистеми, забезпечуючи доступ до тренінгових програм і глобальної мережі TISC”, – зазначила Анастасія Ярмолюк.
У заході також взяли участь представники:
Були представлені інкубаційні та акселераційні програми, хакатони, біржі ідей і цифрові інноваційні рішення. Обговорювалися механізми підтримки наукових стартапів, грантове фінансування та співпраця науки й бізнесу.
Також учасники обговорили механізми підтримки наукових стартапів, можливості грантового фінансування, ефективне управління правами інтелектуальної власності та перспективи співпраці між науковими установами та бізнесом в межах реалізації спільних проєктів ІР офісу, мережі TISC та КАУ.
Читайте також:
Секрети залучення інвестицій у стартап: відео вебінару Talking about my idea
Коментарів немає