Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інновації та людський капітал для стартапів: команда IP офісу взяла участь у INSCIENCE Business
  15 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

  Інновації та людський капітал для стартапів: команда IP офісу взяла участь у INSCIENCE Business

   

  Для трансформації і покращення бізнес-процесів насамперед важливі інновації та людський капітал. На цьому наголосив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук під час нетворкінг-сесії на відкритті проєкту INSCIENCE Business

   

  Ігор Паренчук

   

  Технологічні інновації не лише сприяють зростанню швидкості роботи, але й значно знижують витрати, покращують результати діяльності компаній”, – зауважив Ігор Паренчук.

   

  INSCIENCE Business – ініціатива, яка має на меті зміцнити звʼязки між науковцями та представниками бізнесу. Проєкт організований командою INSCIENCE, відомою проведенням найбільших науково-популярних конференцій в Україні.

   

       

   

  Відкриття INSCIENCE Business зібрало науковців, бізнесменів та представників влади, які обговорювали наукоємні технології та їх сприяння розвитку бізнесу. Під час активного нетворкінгу учасники обмінялися контактами та зазначили потенційні напрями співпраці.

   

       

   

  Один із головних моментів програми був присвячений пітчам наукоємних стартапів, які презентували свої розробки. Серед них – рішення у сферах біотехнологій, робототехніки, енергетики тощо. Спікери поділилися своїм досвідом щодо переваг і викликів інтеграції інновацій у комерційні структури.

   

  Команда IP офісу

   

  Фото: Academ.media та INSCIENCE

   

  Читайте також:

   

  IP офіс долучається до створення інноваційної екосистеми для українських стартапів

   

  Інновації в медицині: IP офіс запроваджує проєкт Lab2Market MedTech

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає