Запущено роботу Центру підтримки технологій та інновацій на базі Європейського університету. Це перший приватний навчальний заклад, на базі якого було відкрито TISC.
У зустрічі взяли участь:
Від IP офісу:
Від Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”:
Заступник директора IP офісу Ігор Паренчук пояснив, чому слід розширювати діапазон діяльності Центрів підтримки технологій та інновацій, не зупиняючись на державних політехнічних закладах:
“Для успіху інновацій потрібно залучати не тільки технічних спеціалістів, а й менеджерів, маркетологів та юристів. Лише спільними зусиллями фахівців з різних сфер можна створити комплексні рішення, що відповідатимуть потребам сучасного ринку”.
Ігор Паренчук
Представники IP офісу не тільки відкрили новий TISC в Європейському університеті, а й взяли участь в ХХХ Міжнародній науково-практичні конференції “Цифрова трансформація в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти”.
Так, Анастасія Ярмолюк виступила з презентацією на тему “Можливості TISC: від інноваційної ідеї до успішного стартапу”, зазначивши:
“TISC активно підтримує інноваторів на всіх етапах розвитку проєкту:
Таким чином, TISC супроводжує інноваційні проєкти від ідеї до реалізації, надаючи необхідні знання та ресурси для успіху”.
З презентацією Анастасії Ярмолюк можна ознайомитись за посиланням:
Також з презентацією на тему “Захист прав IP в мережі Інтернет” виступила професіонал з інтелектуальної власності ІР офісу Катерина Саділова-Мілашевська, зазначивши:
“Соціальні мережі надають користувачам можливість створювати величезну кількість контенту, але, попри постійне вдосконалення алгоритмів для автоматичного виявлення порушень, технічно це досі є дуже складним завданням. Однак усі популярні платформи забезпечують авторів інструментами для швидкого реагування та оперативного припинення порушень”.
З презентацією Катерини Саділової-Мілашевської можна ознайомитись за посиланням:
Також учасники конференції обговорили такі питання:
– сутність та напрями цифрової трансформації в економіці, фінансах і менеджменті та її роль під час війни;
– інформаційні технології та штучний інтелект в цифровій трансформації;
– інноваційні методи та тренди цифрової освіти;
– питання кібербезпеки, захисту інформації та даних;
– цифрова трансформація у сфері культури та спорту: нові реалії та виклики;
– новітні підходи до формування професійних стандартів та сертифікації професій в Україні та світі.
Читайте також:
Talking about my idea: як вивести на ринок успішний мобільний додаток (відео вебінару)
Представники ІР офісу взяли участь у Першому Українському Фестивалі географічних зазначень
Коментарів немає