Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Українські студенти здобули престижну міжнародну нагороду за IP напрямом
  31 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  Українські студенти здобули престижну міжнародну нагороду за IP напрямом

   

  IP офіс щиро вітає студентів освітньо-наукової програми «Інтелектуальна власність» навчально-наукового Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка із здобуттям нагороди «Spirit of the Moot» у міжнародних судових дебатах з інтелектуальної власності Oxford International Intellectual Property Moot 2023.

   

  «Українські студенти в черговий раз доводять, що вони найкращі. В цьому році команду з України вперше було відібрано до усних раундів Oxford International IP Moot разом з командами провідних університетів Англії, Австралії, Індії, Сінгапуру, Канади. Це свідчить про високий рівень підготовки та мотивації майбутніх українських фахівців з інтелектуальної власності. IP офіс уважно стежить за їхнім прогресом і активно залучатиме талановиту молодь до процесів вдосконалення IP сфери», – зазначає очільниця IP офісу Олена Орлюк.

   

  Змагання в рамках 20-го щорічного Оксфордського міжнародного муткорту тривали з 15 по 19 березня. Попередньо, за результатами письмових раундів, було оголошено фіналістів та відібрано 28 команд, які взяли участь в усних доповідях. Серед них команди із Франкфуртського університету Гете, Королівського коледжу Лондона, Лондонської школи економіки, Національного університету Сінгапуру, Кембриджського університету, Оттавського університету та інших провідних університетів світу.

   

  Команда навчально-наукового Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка здобула перемогу в 3 із 4 обов’язкових усних раундів та отримала нагороду «Дух муткорту» («Spirit of the Moot»).

   

  Детальніше про українських студентів-переможців – за посиланням.

   

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає