Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • «Українці проти контрафакту»: спеціальний захід кампанії боротьби з піратством та підробками
  16 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  «Українці проти контрафакту»: спеціальний захід кампанії боротьби з піратством та підробками

   

  ІР офіс спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) запрошують 05.06.2023 на спеціальний захід «Українці проти контрафакту», присвячений Всесвітньому дню боротьби з підробками, в межах національної просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». 

   

  Щорічно торгівля контрафактними та піратськими товарами складає понад $500 млрд, а це більше 3 % загальних обсягів світової торгівлі. Виробництво та розповсюдження підробок – кримінальний бізнес.

   

  В умовах воєнного стану в Україні контрафактна продукція несе критичну небезпеку для нашої країни, оскільки «швидкі гроші», отримані від її реалізації, з великою вірогідністю можуть бути направлені на потреби ворога. При цьому рф дозволила контрабанду і підробки на державному рівні, назвавши це «імпортозамєщєнієм».

   

  Ось чому боротьба з контрафактом – це не тільки питання моралі, поваги до прав інтелектуальної власності і свідомої позиції споживачів, але й протидія фінансуванню організованої злочинності за мовчазної згоди суспільства.

   

  Захід «Українці проти контрафакту» привертає увагу державних органів до загроз, які несе в собі контрафактна продукція. Його мета – об’єднати зусилля митних, правоохоронних, експертних, судових органів, правовласників, усіх зацікавлених осіб для своєчасного запобігання, виявлення, контролю, розслідування та судового переслідування правопорушників.

   

  Дата:  5 червня 2023 року.

  Час: з 11:00 до 14:15.

  Формат: онлайн, реєстрація за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає