Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Восени заплановано ІPR діалог з європейськими колегами, — Олена Орлюк про підсумки зустрічі з Представництвом ЄС в Україні
  14 Лютого 2023 Коментарів немає Irena

  Восени заплановано ІPR діалог з європейськими колегами, — Олена Орлюк про підсумки зустрічі з Представництвом ЄС в Україні

  Діалог щодо прав інтелектуальної власності між Україною та ЄС заплановано на осінь 2023 року. Проведення спільного заходу Мінекономіки за участі ІР офісу та делегації Єврокомісії обговорили на зустрічі керівника відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні Альберто Фернандеса Дієза з керівницею ІР офісу Оленою Орлюк. Діалог відбудеться у рамках співробітництва між Україною та ЄС у сфері інтелектуальної власності.

   

  Приділили увагу поточному стану інституційної реформи у сфері інтелектуальної власності. Зокрема, Олена Орлюк презентувала Стратегічний план ІР офісу. Представництво ЄС в Україні оцінило антикорупційну політику та прозорість діяльності ІР офісу.


  «Антикорупційна політика та прозорість діяльності ІР офісу отримала схвальний відгук у наших європейських колег. Окремо ми говорили про залучення ІР офісу до захисту прав інтелектуальної власності, про наші кваліфікаційні характеристики щодо продовження роботи як МПО, робота з експертизою, сфери колективного управління. Запланували восени провести ІPR діалог з європейськими колегами», — підсумувала зустріч очільниця ІР офісу Олена Орлюк.


  Крім того, йшлося про прогрес у реформуванні сфери інтелектуальної власності, включаючи імплементацію прийнятих законів про патенти, торговельні марки та авторське право;  виклики, пов’язані з війною, з якими стикається НОІВ, а також перспективи міжнародного співробітництва та підтримки (WIPO, EUIPO, EPO).

   

  Зустріч відбулась в Представництві ЄС в Україні. Участь взяли Альберто Фернандес Дієз, керівник відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні, Оксана Попруга, спеціаліст з економічної політики відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні; Олена Орлюк, очільниця IP офісу, Богдан Падучак, керівник групи радників ІР офісу.

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає