Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розвиток інноваційного середовища: відбувся Всеукраїнський онлайн-форум учасників проєкту TISC
  27 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Розвиток інноваційного середовища: відбувся Всеукраїнський онлайн-форум учасників проєкту TISC

   

  За підсумками заходу буде розроблено стратегію і програму для вирішення актуальних питань задля ефективного розвитку мережі Центрів підтримки технологій та інновацій.

   

  Головний офіс Мережі Центрів підтримки технологій та інновацій разом із представниками регіональних центрів TISC обговорили найактуальніші питання та знайшли спільні шляхи розв’язання проблем, з якими зіштовхуються регіональні центри TISC.

   

  На основі запитів представників регіональних центрів TISC представники головного офісу підготували інформаційні довідки. Зокрема, про:

   

  • методику оформлення міжнародних патентів та важливі етапи їх комерціалізації (розповіла фахівець 1 категорії відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Юліана Зух);
  • правову охорону та захист прав інтелектуальної власності у сфері медицини та біотехнологій в Україні (розкрила тему провідний професіонал з інтелектуальної власності відділу розвитку інноваційної екосистеми Ольга Уразовська);
  • колективне управління щодо прав на літературні твори наукового характеру (доповідь презентував начальник відділу авторського права і суміжних прав Олексій Арданов).

   

   

  Другою частиною форуму стала нетворкінг-сесія, у процесі якої учасники провели плідну дискусію для обміну думками та пропозиціями, вироблення бачення розвитку мережі TISC, програми спільної роботи та налагодження продуктивного партнерства головного офісу TISC з регіональними центрами.

   

  Провідний професіонал з інтелектуальної власності відділу патентно-інформаційних послуг IP офісу Ігор Шевченко презентував актуальний та практичний матеріал про алгоритм реєстрації, поради з приводу вибору, рекомендації щодо використання баз даних, зокрема ARDI та ASPI WIPO, а також дослідження для інновацій та спеціалізовану патентну інформацію.

   

  Про нові можливості та перспективи розвитку мережі TISC в Україні розповіла Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій IP офісу:

   

  “Кожен з присутніх учасників – фахівець у своїй галузі, ми всі робимо важливу роботу в умовах війни, сприяючи розвитку новаторських проєктів, співпраці з бізнесом та зміцненню інноваційного потенціалу регіонів нашої країни. Завдяки цьому форуму ми можемо створити міцну синергію взаємопідтримки та співпраці, яка необхідна для розвитку інноваційного середовища. Ваша активна участь є надзвичайно важливою. Ви – ключові фігури, які здатні змінювати ландшафт інновацій та впроваджувати передові рішення у своїх регіонах”.

   

   

  За підсумками проведення та дискусій у межах «Загального Всеукраїнського онлайн-форуму учасників проєкту центрів підтримки технологій та інновацій (TISC)» буде спільно розроблено стратегію і програму для вирішення проблем з метою ефективного розвитку мережі TISC.

   

  Читайте також:

   

  IP офіс запрошує на вебінар: «Роль успішної комерціалізації об’єктів права ІВ в компанії»

   

  Розвиток інноваційного середовища у регіонах: у Тернополі підписано меморандуми про співпрацю та відкрито нові TISC

   

  Мережа TISC в Україні: IP офіс презентував стратегічні напрями розвитку під час марафону IP&I

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає