Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Впровадження кращих міжнародних практик з медіації зміцнить систему захисту ІР прав в Україні – заява Владислава Білоцького під час Генасамблеї ВОІВ
  10 Липня 2024 Коментарів немає Irena

  Впровадження кращих міжнародних практик з медіації зміцнить систему захисту ІР прав в Україні – заява Владислава Білоцького під час Генасамблеї ВОІВ

   

  В Україні спостерігається великий інтерес до використання альтернативних способів вирішення спорів як швидкого, надійного та доступного механізму захисту прав інтелектуальної власності. І цей інтерес зростає. 

   

  На цьому наголосив заступник директора українського IP офісу Владислав Білоцький під час виступу з питання порядку денного “Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва, включаючи доменні імена” в межах 65-ї серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), в яких бере участь і українська делегація та понад 1400 делегатів з усього світу.

   

  У відповідь на цей інтерес ми продовжуємо розвивати Центр медіації та посередництва в сфері інтелектуальної власності в українському ІР офісі на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між ВОІВ та Україною щодо альтернативного вирішення спорів, використовуючи найкращі практики та рекомендації, розроблені ВОІВ”, – зазначив він.

   

  Владислав Білоцький зазначив про важливість Центру ВОІВ з арбітражу та посередництва і позитивний вплив його діяльності на світову інтелектуальну спільноту, а також на національні економіки. На його думку, діяльність цього Центру слугує прикладом високоякісних послуг із захисту прав інтелектуальної власності, а також центром компетенції та співробітництва.

   

  “Подальша співпраця з ВОІВ та активне впровадження кращих міжнародних практик мають потенціал значно зміцнити позицію України у сфері захисту прав інтелектуальної власності на міжнародному рівні, що в свою чергу сприятиме економічному розвитку країни”, – додав Владислав Білоцький.

   

  Він поінформував міжнародну спільноту про те, що український Центр медіації та посередництва надає послуги з ІР медіації, які включають організацію навчальних заходів з медіації та технічну підтримку послуг ІР медіації. Окремим напрямом діяльності Центру є освітній, спрямований на об’єднання професійної спільноти та консолідацію зусиль партнерів для розвитку ІР медіації.

   

  “Ми хотіли б акцентувати на важливості допомоги ВОІВ задля розробки ефективних і адаптованих національних законів і практик правозастосування та висловити нашу подальшу зацікавленість у тісній співпраці з Центром ВОІВ з арбітражу та посередництва”, – підсумував свою заяву заступник директора ІР офісу.

   

  Нагадаємо, що Україну на 65-й серії засідань Асамблей ВОІВ представляють: Міністерство економіки України, Постійне Представництво України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві та представники Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (IP офіс).

   

  Читайте також:

   

  Боротьба з російською дезінформацією на полях Асамблей держав-членів ВОІВ

   

  Обмін досвідом та адаптація української ІР сфери до ринку ЄС: відбулася зустріч керівництва EUIPO та ІР офісу

   

  Генеральна Асамблея ВОІВ: українська делегація обговорила пріоритетні напрями співпраці з Хабіпом Асаном, Директором Відділу TDC

   

  У Женеві стартувала 65-та серія засідань Асамблей держав-членів ВОІВ: українська делегація виступила із закликом закрити зовнішній офіс ВОІВ у рф

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає