Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Секрети успішних стартапів: Young Innovation Bootcamp ІІ дає поради
  29 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  Секрети успішних стартапів: Young Innovation Bootcamp ІІ дає поради

   

  Чому успіх стартапу залежить від інтелектуальної власності? Яким чином привернути увагу інвесторів? Як довго заробляти на своїй ідеї і надійно захистити нематеріальні активи? Про все це дізнались учасники стартап-заходу Young Innovation Bootcamp ІІ у межах YOUNG INNOVATION HACKATHON II, що стартував 28 вересня 2023 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (КНУ). До заходу долучились представники ІР офісу. 

   

  Про те, чому захист прав інтелектуальної власності важливий для стартапів, на відкритті Хакатону розповіла очільниця ІР офісу Олена Орлюк:

   

  Стартапи є віддзеркаленням амбіцій та віри в інновації. Вони вчать нас не боятися ризику та дозволяють нам зробити світ кращим завдяки новаторським ідеям. У кожному стартапі ховається можливість змінити світ. Вони покликані не тільки покращувати галузі і технології, але і надихати нас всіх вірити у безмежні можливості майбутнього. IP офіс зробить усе можливе для підтримки інноваційних проєктів, які змінять життя українців на краще”.

   

   

  Про особливості правової охорони інтелектуальної власності для стартапів розповіла представниця IP Academy Ольга Кронда:

   

  Інтелектуальна власність – це не просто юридичне поняття, це національний пріоритет. Це ключ до нашого майбутнього процвітання та інновацій. Тому важливо не тільки захищати права на обʼєкти інтелектуальної власності, але і розробляти стратегію управління інтелектуальною власністю. Стартапи повинні використовувати потенціал і можливості, які надає інтелектуальна власність, щоб розширюватися і досягати лідируючих позицій як в Україні, так і за кордоном”.

   

   

  Довідково:

   

  Young Innovation Hackathon проводиться вдруге. Це передусім майданчик для молодих підприємців, стартаперів, експертів та інвесторів з усієї України. Тут таланти та ідеї молодого покоління можуть перетворитись на інноваційні проєкти. При цьому акцент зроблено на захисті та використанні прав інтелектуальної власності, що є важливою складовою успіху сучасних стартапів.

   

  Young Innovation Hackathon II відбуватиметься з 28 вересня по 12 жовтня 2023 року.

   

  В рамках хакатону будуть проведені такі заходи:

   

  28-29 вересня – Young Innovation Bootcamp ІІ (онлайн і офлайн);

  3 жовтня – консультація з менторами;

  6 жовтня – заочне представлення проєктів;

  7-8 жовтня – відбір проєктів для пітчингу на Young Innovation Demo Day ІІ;

   

  12 жовтня – Young Innovation Demo Day ІІ – пітч-сесія для 10 відібраних команд та відбір переможців для поїздки до Німеччини.

   

   

  Фото: КНУ

   

  Читайте також:

   

  Форум IP&I management: Як комерціалізувати свій інноваційний продукт та заробляти?

   

  Lab2Market UA: запрошуємо дослідників та вчених навчитися комерціалізувати свої ідеї та розробки

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає