Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інтеграція в європейську наукову спільноту: IP офіс долучився до заходу Офісу Горизонт Європа в Україні
  21 Травня 2024 Коментарів немає Irena

  Інтеграція в європейську наукову спільноту: IP офіс долучився до заходу Офісу Горизонт Європа в Україні

   

  Про нові можливості для українських винахідників, які надає євроінтеграція, розповіла начальниця департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Кронда під час виступу на панельній дискусії “Реалії та перспективи розвитку науки в Україні”. Захід організував Офіс Горизонт Європа в Україні до Дня науки.

   

  Ольга Кронда, зокрема, наголосила на інструментах комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності та грантових можливостях для підтримки українських науковців, дослідників та інноваторів:

   

  Участь України в програмі “Горизонт Європа” відкриває нові можливості для наших науковців. Це не лише доступ до значних фінансових ресурсів, але й інтеграція у європейську наукову спільноту, обмін досвідом і знаннями на міжнародному рівні. Завдяки цьому ми можемо підвищити конкурентоспроможність українських розробок та сприяти їх успішній комерціалізації на світовому ринку”.

   

  Захід “Інтеграція України до світового дослідницького простору” – важливий крок для підтримки науково-технічного розвитку України та популяризації грантових можливостей для українських дослідників.

   

   

  Під час заходу презентували європейські проєкти з можливостями для українських учасників у рамках ініціатив Асоціації COST, програми “EU4Health” в Україні та EIT Community RIS Hub в Україні. Окремо було розглянуто грантові можливості для бізнесу в межах Рамкової програми “Горизонт Європа”.

   

  Довідково:

   

  Міністерство освіти і науки України затвердило представників від України до 14 програмних комітетів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”. Серед них – очільниця департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Кронда, яка обрана до програмного комітету “Європейська інноваційна рада та європейські інноваційні екосистеми”.

   

   

  Читайте також:

   

  Стартували секторальні обговорення проєкту Національної ІР стратегії – у фокусі інноваційна екосистема та економіка ІВ

   

  Практика суду ЄС: IP офіс презентує каталог з підбіркою ключових рішень Суду Європейського Союзу

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає