Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Тиждень інтелектуальної власності 2024: запрошуємо на серію заходів, присвячених IP та інноваціям
    10 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

    Тиждень інтелектуальної власності 2024: запрошуємо на серію заходів, присвячених IP та інноваціям

     

    З 22 по 26 квітня відбудеться IP Week 2024, організований Міністерством економіки України та IP офісом. Заходи пройдуть в онлайн- та офлайн-форматах. Розповідаємо про програму Тижня та запрошуємо взяти участь.

     

    Цьогорічний World IP Day (26 квітня) Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) присвятила інтелектуальній власності та Цілям сталого розвитку ООН, аби з’ясувати, як наше спільне майбутнє можна побудувати за допомогою інновацій та креативності.

     

    Чи може Україна говорити про Цілі сталого розвитку під час широкомасштабного вторгнення, яке триває вже понад два роки; війни, яка триває вже 10 років?

     

    Долучаючись до кампанії WIPO, український ІР офіс вирішив дослідити питання інтелектуальної власності та Цілей сталого розвитку в контексті війни, яка надає стійким істинам нового змісту.

     

    Стійкість і сталість актуальні як ніколи. Тільки тепер у них абсолютно новий зміст.

     

    Тож запрошуємо долучитися до Українського тижня інтелектуальної власності 2024 і дослідити разом із нами ті IP інструменти, які допоможуть досягти Цілей сталого розвитку у парадигмі воєнного часу. Слідкувати за подіями можна онлайн – на ютуб-каналі IP офісу.

     

    Заходи Українського IP Week 2024

     

    1. День ІР просвітництва (понеділок, 22 квітня)

     

    Якісна освіта займає чільне місце у переліку Цілей сталого розвитку. Ця ціль кореспондується з одним із стратегічних завдань ІР офісу – культивування поваги до інтелектуальної власності, підвищення рівня ІР культури населення та кваліфікації ІР фахівців.

     

    Саме тому Український ІР тиждень відкриють просвітницькі заходи від IP Academy (національний тренінговий центр з інтелектуальної власності в Україні) та TISC (Центр підтримки технологій та інновацій):

     

    • Захід IP Academy «Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ» (онлайн).
    • Дискусійна платформа проєкту Talking about my idea «Сталий розвиток, інтелектуальна власність та “зелене” майбутнє» (онлайн).

     

    2. World Book and Copyright Day (вівторок, 23 квітня)

     

    У Всесвітній день книги і авторського права (відзначається щорічно, починаючи з 1996 року) ми не лише наголошуємо на фундаментальній ролі книжки та її незмінності в інформаційному суспільстві, а й шукаємо ефективні механізми для протидії контрафактним друкованим книгам, які шкодять видавцям, псують читацький досвід книголюбам і залишаються темною плямою на тлі авторського права.

     

    Для цього ІР офіс спільно з Українським інститутом книги проведе круглий стіл, доєднатися до якого онлайн зможе кожний, кому це цікаво:

     

    •  «Держава-видавці-маркетплейси: об’єднані в боротьбі з піратством у книговидавництві» (офлайн).

     

    3. День ІР захисту (24 квітня, середа)

     

    В День ІР захисту фахівці українського ІР офісу разом із представниками правоохоронних, митних органів, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та професійною спільнотою досліджуватимуть інструменти захисту у сфері інтелектуальної власності:

     

    • Форум «Від моніторингу до захисту: інструменти права інтелектуальної власності» (офлайн/онлайн).

     

    4. День IP&Innovations Hub (25 квітня, четвер)

     

    Про основні здобутки піврічної діяльності, найближчі плани, успішні кейси, розвиток регіональних інноваційних хабів та довгострокові перспективи йтиметься під час презентації National IP&Innovations Hub, яка відбудеться за участі представників Міністерства економіки України, бізнесу, науковців та професійної спільноти.

     

    • Презентація «Можливості National IP&Innovations Hub для інноваційного розвитку України» (офлайн/онлайн).

     

    5. World IP Day (26 квітня, п’ятниця)

     

    За ініціативи Міністерства економіки України в межах реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Мінекономіки та WIPO, національні та міжнародні експерти розробляють Національну стратегію розвитку сфери інтелектуальної власності України до 2030 року.

     

    Серед пріоритетів Стратегії:

     

    • європейська та міжнародна інтеграція ІР сфери,
    • робота з впливами війни,
    • підтримка та розвиток інновацій,
    • розбудова інноваційної інфраструктури,
    • розвиток креативних індустрій,
    • цифрова трансформація ІР системи.

     

    • Презентація Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності (офлайн).

     

    Детальніше про кожен день Українського IP тижня, а також інформацію щодо реєстрації на заходи ви можете знайти на сторінці IP Week 2024, яка актуалізується щодня.

     

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає