Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Мін’юст зареєстрував Положення про Комісію “Україна”
  09 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Мін’юст зареєстрував Положення про Комісію “Україна”

   

  У Міністерстві юстиції України 6 лютого 2024 року за № 188/41533 зареєстровано наказ Міністерства економіки  України від 20 грудня 2023 року № 19944 “Про затвердження Положення про Комісію з надання дозволу на використання в торговельній марці офіційної назви та міжнародного літерного коду держави Україна та/або на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України”.

   

  Наказ Мінекономіки набере чинності з дня його офіційного опублікування у виданні “Офіційний вісник України”.

   

  Це стане підставою для початку роботи колегіального органу, утвореного Національним органом інтелектуальної власності (НОІВ), функції якого виконує IP офіс. Мова йде про Комісію з надання дозволу на використання в торговельній марці офіційної назви та міжнародного літерного коду держави Україна та/або на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України (Комісія).

   

  Завданням Комісії є колегіальний розгляд поданих до неї клопотань про надання дозволу на використання в торговельній марці офіційної назви та/або міжнародного літерного коду держави Україна та/або на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України.

   

  Звернення до Комісії забезпечить можливість заявникам реалізувати своє право отримати дозвіл на використання в торговельній марці офіційної назви та/або міжнародного літерного коду держави Україна та/або на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України.

   

  Читайте також:

   

  Набрав чинності новий Регламент Апеляційної палати Національного органу інтелектуальної власності (IP офісу)

   

  Правила складання, подання та проведення експертизи заявки на ТМ: Мінекономіки та IP офіс запрошують до обговорення проєкту

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає