Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Освіта в IP-сфері: 5 безоплатних курсів для митців, підприємців та всіх, хто прагне підвищити цінність нематеріальних активів
  22 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Освіта в IP-сфері: 5 безоплатних курсів для митців, підприємців та всіх, хто прагне підвищити цінність нематеріальних активів

   

  Як максимізувати свій бренд, захистити твір мистецтва та подбати про комерційну таємницю – дізнайтеся на онлайн-курсах від провідних американських вишів (підбірка IP офісу).

   

  Знання у сфері IP та розуміння культури інтелектуальної власності – важлива складова успіху у багатьох сучасних сферах – від мистецтва до промисловості.

   

  Тож зберігайте ненудні безоплатні курси від провідної освітньої платформи Coursera, щоб надалі використовувати теоретичні знання на практиці.

   

  Основи інтелектуальної власності

  Університет Пенсільванії

   

  Один із найстаріших вищих навчальних закладів США, заснований Бенджаміном Франкліном, пропонує вступний курс до розуміння інтелектуальної власності у контексті її комерціалізації та захисту.

   

  Apple, “Гаррі Поттер” та інші яскраві сучасні приклади пояснять, як інтелектуальна власність дозволяє створювати величезні цінності з нематеріальних активів.

   

  Авторське право у музичному бізнесі

  Музичний коледж Берклі

   

  Курс від одного з найвідоміших вищих музичних навчальних закладів світу допоможе розібратися, які права мають митці на свої музичні твори, а в яких випадках широка аудиторія може вільно використовувати їхні роботи.

   

  Що робити, якщо хтось копіює ваші твори? Як діяти, коли у копіюванні звинувачують вас? Відповіді на ці запитання теж є у курсі від Берклі.

   

  Родзинка програми – дискусія щодо того, як сучасні технології змінили авторське право та на які зміни чекати у майбутньому.

   

  Право інтелектуальної власності

  Університет Пенсільванії

   

  Ще один безоплатний курс від Університету Пенсильванії, який має на меті пояснити правила нової економіки, які дозволяють збільшити цінність ваших інновацій. Для цього варто спочатку опанувати теорію: відмінності між різними типами інтелектуальної власності, такими як патенти, авторські права та торговельні марки.

   

  Ну а далі, обіцяють автори курсу, ви зможете успішно використати теоретичні знання на практиці: наприклад, для розробки інтегрованих стратегій інтелектуальної власності, адаптованих до ваших бізнес-цілей. І таким чином захистите та максимізуєте власний бренд.

   

  Інтелектуальна власність для підприємців

  Університет Меріленду

   

  Незалежно від розміру та галузі бізнесу, інтелектуальна власність компанії часто є ціннішою за її фізичні активи. Тож підприємцям варто навчитися правильно інвестувати в розробку інноваційних продуктів та вміти давати раду патентам, торговельним маркам та комерційним таємницям.

   

  Університет Меріленду на своєму курсі вчить це робити на сучасних реальних прикладах.

   

  Особлива увага тут приділена відкриттю нових бізнесів, управлінню інтелектуальною власністю, контрактам і фінансовим угодам.

   

  Авторське право

  Університет Пенсільванії

   

  Це курс для людей творчих професій – музикантів, сценаристів, режисерів. Він допоможе зрозуміти, які твори охороняються авторським правом.

   

  Родзинка курсу – розгляд реальних прикладів судових баталій: від суперечок навколо музичних хітів до таких дивних випадків як “Селфі мавпи”.

   

  Розуміючи, що підпадає, а що ні під захист авторського права, митці зможуть подбати про комерційну цінність своїх творів.

   

  Читайте також:

   

  Курси WIPO Academy: оберіть цікаву для вас програму й отримуйте IP-освіту

   

  Online Mentor: IP офіс виступив партнером навчальної програми для комерціалізації інноваційних ідей

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає