Особливості застосування інтелектуальної власності для хардверних* проєктів та стартапів, вдалі і невдалі кейси. Про все це розповіла начальниця департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда під час тренінгу для програми BGV HARDWARE ACCELERATOR.
Це спільний проєкт ІР офісу в межах функціонування National IP&Innovations Hub та реалізації міжнародного проєкту TISC з Інноваційним хабом Житомирської політехніки.
Під час тренінгового модуля від IP офісу йшлося про таке:
Тренінг записано на відео, тож учасники програми можуть переглянути його у своїх електронних кабінетах в зручний для себе час.
“Для хардверних проєктів, які значною мірою залежать від технологічних інновацій, надійний захист інтелектуальної власності має вирішальне значення. Це визначає їхню конкурентоспроможність на ринку, сприяє залученню інвестицій та створенню стійкого бізнесу. Без належного захисту інтелектуальної власності хардверні стартапи ризикують втратити свої інновації, що може призвести до значних фінансових втрат і навіть до припинення їхньої діяльності.
Інтелектуальна власність також відіграє важливу роль у маркетингових стратегіях і стратегіях масштабування, особливо при виході на міжнародні ринки. Важливо розуміти, що для хардверних проєктів захист інтелектуальної власності є не просто юридичною формальністю, а критичною необхідністю для успішного розвитку та зростання“, – наголосила Ольга Кронда.
Більше про програму BGV HARDWARE ACCELERATOR і те, як в ній взяти участь, – за посиланням.
IP словник
*Хардверний проєкт спеціалізується на розробці та виробництві технологічного обладнання або пристроїв, які мають апаратну базу. Він має на меті створення інноваційного продукту, що пропонує нове рішення для кокнкретних проблем чи покращення вже наявних технологій.
Читайте також:
ІР офіс презентує Дорожню карту регіональних інноваційних хабів
Як зробити успішний стартап: тривають тренінги у межах проєкту Lab2Market Veterano
Коментарів немає