Діяльність Комітету ВОІВ з розвитку та інтелектуальної власності (CDIP) є важливим індикатором того, як ІР сфера рухатиметься у глобальній перспективі.
Про це йшлося у виступі першого заступника директора українського ІР офісу Богдана Падучака під час розгляду пункту 10(iv) порядку денного “Звіт про діяльність Комітету з розвитку та інтелектуальної власності (CDIP) та огляд виконання DAR” під час 65-й серії засідань Асамблей держав-членів ВОІВ. Цю заяву представник української делегації оголосив 11 липня 2024 року.
За словами Богдана Падучака, Україна долучалася до багатьох проєктів Комітету CDIP. Зокрема, завершено довготривалу програму підготовки тренерів для національної IP Академії, закінчено процес приєднання до ініціативи WIPO – Lex Judgments та налагоджено ефективну співпрацю з Судовим інститутом ВОІВ.
Крім того, вдалося посилити механізми захисту прав інтелектуальної власності в національному законодавстві в межах ініціативи WIPO Alert.
“Усі ці проєкти посилюють потенціал як відомства, так і країни, та допомагають розвиватися навіть у надзвичайно складних умовах агресивної війни росії проти України”, – зазначив він.
За словами Богдана Падучака, надалі Україна із задоволенням долучиться до реалізації нових проєктів, таких як:
“Ми щиро дякуємо державам-членам за підготовку та підтримку цих проєктів. Ми ще раз висловлюємо подяку Генеральному директору ВОІВ Дарену Тангу за Звіт про виконання Порядку денного у сфері розвитку. Ми високо оцінюємо діяльність секторів ВОІВ, яка приносить користь ІР сфері у глобальному масштабі. Завдяки цій роботі ми станемо свідками ще більшого прогресу та розвитку, які наблизять нас до досягнення Цілей сталого розвитку ООН, а також до стійкого та мирного майбутнього”, – переконаний Богдан Падучак.
Нагадаємо, що під час 32-ї сесії Комітету CDIP цього року Україна вперше виконувала функції координатора регіональної групи CEBS.
Читайте інші новини Генасамблеї ВОІВ:
Коментарів немає