Представники IP офісу долучилися до однієї з найбільших подій року в науково-технологічній спільноті України.
INSCIENCE Conference 2024 об’єднала провідних українських і міжнародних науковців, підприємців, інноваторів та всіх, хто прагне зробити науку частиною нашого повсякденного життя. Цьогорічна конференція була присвячена обговоренню актуальних викликів сучасної науки та інновацій, які впливатимуть на наше майбутнє.
Головна мета конференції – популяризація науки, обговорення нових досліджень та інновацій, які здатні змінити наше майбутнє.
Серед учасників конференції – представники різних галузей: від дослідницьких інститутів до технологічних стартапів. Співробітники IP офісу взяли участь у різноманітних активностях, обмінялись досвідом із колегами на нетворкінг-сесіях та отримали нові знання з ключових наукових галузей.
Особливу увагу команда приділила темам штучного інтелекту та інноваціям, оскільки ці напрями є пріоритетними. Одна з найгарячіших тем – “Я і мій (не)друг AI: інновації, освіта, економіка”, де була прослухана лекція та проведена Q&A сесія.
Також співробітники IP офісу відвідали представлення розробки подвійного призначення “Потрібна кров. Як переливання крові на фронті рятує людей і чому це інновація не тільки для України”.
“Ми спостерігаємо значний прогрес у створенні високотехнологічних інноваційних стартапів серед наукової спільноти. У свою чергу бізнес-середовище відкрите до співпраці з проривними інноваціями. Сприяння розвитку інновацій в Україні є пріоритетом для повоєнної відбудови держави”, – зазначив заступник директора IP офісу Ігор Паренчук під час нетворкінг-дискусії.
Представники IP офісу на INSCIENCE Conference 2024: заступник директора Ігор Паренчук та начальниця відділу координації грантової діяльності Департаменту розвитку інновацій Галина Штогрин.
Заходи такого плану є важливим кроком для зміцнення міжнародних зв’язків і залучення нових партнерів для наукових проєктів в Україні. IP офіс прагне розвивати співпрацю з іншими науковими організаціями та підприємствами для реалізації проєктів, що впливатимуть на розвиток вітчизняної науки, економіки та інноваційного потенціалу України.
Читайте також:
Інновації та людський капітал для стартапів: команда IP офісу взяла участь у INSCIENCE Business
Розвиток штучного інтелекту: ВОІВ опублікувала Звіт про патентний ландшафт у галузі GenAI
IP LET FORUM: як новітні технології впливають на сферу інтелектуальної власності
Коментарів немає