Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Боротьба з піратством у книговидавництві: стартувала інформаційна кампанія ANTI-PIRACY: BOOKS
    03 Вересня 2024 Коментарів немає Олексенко Олексій

    Боротьба з піратством у книговидавництві: стартувала інформаційна кампанія ANTI-PIRACY: BOOKS

     

    IP офіс спільно з партнерами презентує серію відео, практичних порад та дискусій, які покликані підвищити культуру та повагу до прав інтелектуальної власності.

     

    У часи, коли Україна відстоює свою Незалежність, європейські цінності, розвиток та право на інноваційне майбутнє, неможливо закривати очі на речі, які суперечать цим прагненням і цілям – численні порушення прав інтелектуальної власності, які допускалися раніше.

     

    Тож, аби підвищити у суспільстві культуру та повагу до прав інтелектуальної власності, результатів інтелектуальної та творчої діяльності, ми розпочинаємо активну інформаційну кампанію проти піратства у книговидавництві – ANTI-PIRACY: BOOKS.

     

    Її співорганізаторами виступають:

     

     

     

     

     

    Про старт кампанії оголосила очільниця українського IP офісу Олена Орлюк. Вона також розповіла про важливість ініціативи щодо боротьби з підробками й контрафактом книжок у контексті міжнародного вектору розвитку України:

     

    “Ми хочемо говорити про позиціонування України не лише як країни-героя, яка мужньо відстоює Незалежність, а як країни, яка розвиває свою культуру, рівність прав та стандартів, подібних до тих, які використовуються в цивілізованих країнах світу. Тож ми зацікавлені в тому, щоб наші видавці могли працювати зі своєю продукцією, права на яку не будуть порушуватись злочинним шляхом. А українці читали оригінальні книжки”. 

     

     

    Долучитися до інформаційної кампанії усіх свідомих українців запросив заступник директора IP офісу Владислав Білоцький, який у своїй промові розкрив “схему”, за якою діють книжкові пірати:

     

    “Для того, щоб офіційно випустити книгу, видавці мають отримати дозвіл від автора, підписати з ним договір або отримати ліцензію. Пірати ж ніколи цього не роблять. Вони просто копіюють текст, замовляють дешевий переклад та випускають книжку низької якості. Звісно, такі книжки продаються за нижчою ціною. Видавці ж від цього втрачають приблизно третину прибутку”.

     

     

    Заступниця директора IP офісу Любов Майданик також звернулась до українців і пояснила, чому контрафакт та підробка книжок віддаляють нас від омріяної Перемоги:

     

    “У першу чергу це шкода економіці України, оскільки недоотримані бюджетом податки призводять до невиплат зарплат, зменшення роялті для авторів, а також інвестицій у видавництва, які б вони могли далі вкласти у розвиток своєї справи та спонукати розвиток нових авторів. Таким чином йдеться вже про шкоду культурі та самоідентифікації нації”.

     

     

    Слідкуйте за ходом антипіратської кампанії на наших ресурсах:

     

     

    Попереду на вас чекає багато цікавих відео, практичних порад, думок експертів та блогерів, а також захоплюючі дискусії.

     

    Завдяки цим форматам ви дізнаєтеся відповіді на такі питання:

     

    • Хто та як підробляє книжки?

     

    • Як відрізнити оригінальну книжку від піратської копії?

     

    • Які є місця продажу та загрози від дій піратів?

     

    • Що не так з електронними книжками?

     

    • Чому купувати оригінальну книжку вкрай важливо?

     

    Читайте свідомо і не підтримуйте піратів!

     

    Читайте також:

     

    Як захистити українську книгу: відбулась зустріч робочої групи з питань порушень прав інтелектуальної власності у книговидавництві

     

    “34 полюси творчості”: особливості застосування норм права інтелектуальної власності у книговидавництві (відео)

     

    Як захистити українську книгу: в межах IP Week відбувся круглий стіл щодо контрафакту у книговидавництві (відео)

     

    Олексенко Олексій
    Олексенко Олексій
    administrator

    Коментарів немає