Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР та молодь: вийшов новий випуск інформаційного бюлетеня CEBS Newsletter
  15 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР та молодь: вийшов новий випуск інформаційного бюлетеня CEBS Newsletter

   

  У фокусі уваги третього випуску бюлетеня CEBS Newsletter – потенціал молоді у контексті становлення інноваційної екосистеми й сталого розвитку країн Центральної Європи та Балтії.

   

  Країни CEBS докладають зусиль та ресурсів для розширення можливостей молодих талантів і заохочення їх до реалізації своїх ідей та концепцій. У новому випуску Newsletter (CEBS Youth = Unlocking Opportunities through IP) пропонується ознайомитися з відповідним досвідом, конкретними ініціативами та програмами, які ініційовано задля підвищення потенціалу молоді для розвитку інноваційної екосистеми.

   

  Окрему увагу звернено ініціативам Відділу країн з перехідною економікою та розвинених країн WIPO для молоді, зокрема Young Experts Program, IP Youth Ambassadors Program, National Seminar IP4Youth&Teachers у Румунії, Албанії тощо.

   

  Наприклад, патентне відомство Польщі бере активну участь в роботі мережевої групи EUIPO ІP for Youth, що передбачає організацію семінарів для вчителів, учнів і демонструє прихильність до створення потужної освітньої екосистеми в галузі ІВ.

   

  Завантажити третій випуск CEBS Newsletter можна за посиланням.

   

   

  А що було в попередньому випуску?

   

  Нагадаємо, що другий випуск CEBS Newsletter було присвячено потенціалу креативних індустрій у розвитку країн Центрально-Східної Європи та Балтії. У цьому випуску йшлося про значний потенціал креативних індустрій як інструмента економічного зростання, джерела появи нових робочих місць та перспективи кращого майбутнього.

   

  Сектор креативних індустрій країн групи СЕВS має всі шанси стати стратегічним напрямом економік та сферою, в яку інвестують. Адже ці індустрії на теренах держав-членів групи CEBS мають найвищу динаміку зростання у всій Європі.

   

  За даними ВОІВ, креативні індустрії генерують 5,54% світового ВВП та забезпечують 5,87% робочих місць по всьому світу, пропонуючи більше можливостей для працевлаштування молоді (15-29 років), ніж будь-який інший сектор.

   

  У даному контексті Відділ країн з перехідною економікою та розвинених країн ВОІВ, який опікується державами-членами групи CEBS, здійснює низку ініціатив, спрямованих на розвиток сектору КІ у регіоні, зокрема:

   

  • міжрегіональний онлайн-семінар з ІВ для жінок-підприємців у секторі промислового дизайну,
  • Регіональну конференцію з питань ІВ у цифровій економіці для малих та середніх підприємств (Кіноіндустрія в Бухаресті, Симпозіум з географічних зазначень у Грузії) тощо.

   

  Ознайомитись із випуском № 2 “CEBS Newsletter: Discover Creative Industries from CEBS” можна за посиланням.

   

  Завантажити другий випуск CEBS Newsletter можна тут.

   

   

  Читайте також:

   

  Жінки в IP: вийшов пілотний випуск CEBS Newsletter 2023 за участю України

   

  Рада Європи ухвалила рішення про початок переговорів щодо вступу України до ЄС, а Єврокомісія та EUIPO дали старт Регіональній програмі ЄС з підтримки ІР сфери України

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає