Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Жінки в IP: вийшов пілотний випуск CEBS Newsletter 2023 за участю України
  10 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Жінки в IP: вийшов пілотний випуск CEBS Newsletter 2023 за участю України

   

  Україна активізує діяльність в рамках Регіональної групи країн Центральної Європи та Балтії (CEBS) WIPO, яка спрямована на розбудову IP сфери, розвиток креативних індустрій, просвітницьку діяльність, підтримку інновацій в межах держав-членів та співпрацю зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

   

  На початку квітня вийшов пілотний випуск «CEBS Newsletter: CEBS Women», в якому зібрані надихаючі історії про жінок з держав-членів групи CEBS; їхні досягнення, що змінюють світ; статистичні дані та цікаві факти.

   

  Наприклад, чи знали ви, що в Україні, за даними ЮНЕСКО, вагома частка жінок-вчених (45% проти 28% в середньому у світі), а в українському IP офісі близько 75% працівників – жінки?

   

   

  Це та багато іншого – в щоквартальному інформаційному бюлетені CEBS Newsletter. В ньому також поширюється інформація про результати роботи регіональної групи та відомості стосовно стану IP сфери держав-членів.

   

  Ключові теми 2023 року:

  • жінки з держав-членів CEBS: інновації та креативність,
  • досягнення у сфері промислового дизайну,
  • короткий огляд креативних індустрій,
  • традиційні знання, фольклор.

   

  У CEBS Newsletter ви також можете ознайомитись із проєктами та програмами Відділу країн з перехідною економікою та розвинених країн WIPO, який опікується державами-членами групи CEBS:

   

  Ознайомитись із випуском «CEBS Newsletter: CEBS Women» можна за посиланнями:

   

  Довідково:

   

  У березні 2022 року Україна стала членом Регіональної групи країн Центральної Європи та Балтії (CEBS) Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ, WIPO).

   

  Наразі CEBS налічує 19 країн-учасниць: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Грузія, Естонія, Латвія, Литва, Північна Македонія, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Україна, Хорватія, Чехія та Чорногорія.

   

  Роль Координатора групи в 2023 році виконує Польща.

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає