Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Поштовх для розвитку та відновлення економіки: головне з дискусійної панелі про залучення фінансування
  13 Жовтня 2023 Коментарів немає Irena

  Поштовх для розвитку та відновлення економіки: головне з дискусійної панелі про залучення фінансування

   

  У межах форуму IP&I management керівники проєктів поділилися порадами щодо успішного пошуку коштів для ідей, креаторів та стартапів.

   

  На полях форуму “IP&I management: Як комерціалізувати свій інноваційний продукт та заробляти?”, що проходить з ініціативи ІР офісу та за підтримки iHUB, відбулася дискусійна панель про залучення фінансування проєктів.

   

  З учасниками форуму фаховими порадами поділилися:

   

   

  Учасники дискусії погодилися, що інновації можуть дати Україні необхідний економічний поштовх вже у найближчій перспективі. Тож розвиток та підтримка інноваційних проєктів – те, на чому мають бути зосереджені як бізнеси, так і держава.

   

  “Інновації – це те, що може нам дати економічний стрибок, рішення, які допоможуть швидше перемогти у війні, а також можуть надати доступ до якісних послуг та товарів. Тож Україна має стати центром, який продукує конкурентоспроможні інновації на світовому рівні. Технології, наукові розробки, наукові результати – якраз є саме тими інноваціями, яких потребує наша промисловість”, – зазначила Оксана Крукевич.

   

   

  Пані Оксана підкреслила важливість якісної взаємодії та діалогу між наукою та бізнесом в Україні, а такоє детальніше зупинилася на конкурсних відборах проєктів, які проводить МОН.

   

  “Ми маємо говорити про гармонізацію політики: інноваційна політика має бути включена в інвестиційну політику”, – підкреслив Іван Кульчицький.

   

   

  Президент Агенції Європейських інновацій детально розповів про сучасні тенденції грантового фінансування, про те, де шукати актуальні грантові можливості, а також про створення мережі винахідників та інноваторів, зокрема про можливості програми “Горизонт Європа”.

   

  “Часто ми стикаємося з тим, що науковці кажуть: ми не будемо залучати гроші, бо ми не підприємці. Виникає дуже багато проблем з тим, щоб розпочати, зробити перший крок, рухатися у напрямку розвитку своєї ідеї навіть при наявності крутих розробок. Тож ми боремося з усіми цими внутрішніми “стопами” для науковців”, – акцентувала Яна Паладієва.

   

   

  Керівниця проєктів та програм Українського фонду стартапів розповіла про можливості фінансування інновацій у контексті розвитку стартапів, про способи залучення коштів до них та детальніше зупинилася на стратегіях успішного краудфандингу.

   

  Трансляція форуму “IP&I management: Як комерціалізувати свій інноваційний продукт та заробляти?” доступна за посиланням:

   

   

  Читайте також:

   

  Нематеріальні активи та інші механізми комерціалізації ідеї: триває форум IP&I management

   

  Успішна комерціалізація ІВ: підсумки панельної дискусії “Окремі аспекти управління інтелектуальною власністю” (відео)

   

  Інтелектуальна власність та інновації мають стати драйверами економічного розвитку України, – учасники Форуму IP&I management

   

  Стартував Форум “IP&I management: Як комерціалізувати свій інноваційний продукт та заробляти?” (наживо)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає