Все про трансфер технологій, сучасні напрями і методологія досліджень у сфері інновацій та підприємництва, а також поради з написання заявок за грантовими програмами. Про це йшлося під час другого дня форуму “IP&I management: Як комерціалізувати свій інноваційний продукт та заробляти?”
Спікери зосередились на найсучасніших підходах та практиках, які ефективно допомагають впроваджувати інновації в бізнес. Зокрема, це:
Нині він відіграє ключову роль у їх подальшому використанні і відтворенні, а також створенні нових продуктів або послуг. Секрети трансферу технологій через передання виключних майнових прав інтелектуальної власності, які можуть бути ключовими для розвитку інноваційних проєктів. Правильно організований трансфер технологій може забезпечити стабільний потік інновацій та сприяти розвитку технологічних ринків.
Спікер: Анатолій Кодинець, д.ю.н., проф., завідувач кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Нюанси та особливості укладання ліцензійних договорів на використання об’єктів права інтелектуальної власності, ноу-хау та договорів технічного сприяння. Новий тренд в ЄС та Україні – ліцензування об’єктів права інтелектуальної власності, ноу-хау через укладання договорів на виконання досліджень та розробок та договорів про співробітництво з проведення досліджень.
Спікер: Юрій Капіца, директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України.
Сучасні напрями і методологія досліджень у сфері інновацій та підприємництва. Вплив державної політики та регулювання інноваційної діяльності на розвиток підприємництва і економіки в цілому.
Спікерка: Людмила Петренко, професорка кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Тонкощі ефективного написання грантових заявок. Складові елементи успішних заявок та перелік міжнародних організацій, які надають фінансову підтримку проєктам, а також наголосила на питанні розвитку та підтримки відносин з донорами, партнерами та процесі проведення аналізу зацікавлених сторін у проєкті.
Спікерка: Галина Штогрин, професіонал з інтелектуальної власності відділу розвитку інноваційної екосистеми ІР офісу.
Модераторка: Анастасія Ярмолюк, керівниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу
Модераторка: Марина Зенова, начальник відділу розвитку інноваційної екосистеми ІР офісу
Трансляція другого дня форуму – за посиланням:
Читайте також:
Акселерація для науковців: презентація програми Lab2Market UA на форумі IP&I management
Нематеріальні активи та інші механізми комерціалізації ідеї: триває форум IP&I management
Коментарів немає