Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Запрошуємо стартапи приєднатися до найпопулярнішої програми бізнес-інкубації у США – GIST
  26 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Запрошуємо стартапи приєднатися до найпопулярнішої програми бізнес-інкубації у США – GIST

   

  Це можливість налагодити зв’язки з американською підприємницькою екосистемою, а також знайти потенційних партнерів та інвесторів.

   

  Що за програма?

   

  28 лютого спливає термін подачі заявок для участі у цьогорічній програмі GIST Business Incubation. Це ініціатива Державного департаменту США, яка спрямована об’єднати найкращих науково-технологічних інноваторів з усього світу та американський бізнес задля того, аби покращити доступ до міжнародних ринків і створити можливості для співпраці.

   

  Бізнес-стартапи, які успішно пройдуть відбір, доєднаються до одного з цих бізнес-інкубаторів у США. Наприклад, минулого року у програмі брали участь такі інкубатори:

   

   

  Одним із основних моментів програми бізнес-інкубації GIST є саміт у Вашингтоні, де всі учасники збираються разом на тиждень навчання та спілкування.

   

  Минулого року близько 10 українських стартапів брали участь у цій програмі, провели зустрічі з високопосадовцями Держдепу США, а також мали можливість презентувати власний продукт в рамках демонстраційного pitch day для представників українського та американського урядів і бізнесу.

   

  Хто може взяти участь?

   

  Програма ідеально підходить для наукових та технологічних стартапів, які прагнуть вивести свої інновації на новий рівень, отримавши наставництво, навчання та знання ринку США.

   

  Представникам стартапів, які доєднаються до програми, має бути від 18 до 40 років. Необхідне володіння англійською на належному рівні.

   

  Учасники зможуть в’їхати до США, скориставшись візою J-1. Їхні витрати, включно з проїздом та проживанням, покриє стипендія.

   

  Повний список вимог для участі можна переглянути тут.

   

  Як подати заявку?

   

  Щоб взяти участь у програмі GIST Business Incubation, заповніть заявку за посиланням до 28 лютого.

   

  Відбір учасників триватиме до 1 квітня, а сам старт навчання орієнтово запланований на 13 травня.

   

  Більше інформації про програму – тут.

   

  Читайте також:

   

  Talking about my idea: запрошуємо на вебінар про можливості українських учасників у Рамковій програмі “Горизонт Європа”

   

  WIPO Global Awards 2024: стартував прийом заявок для малого бізнесу і стартапів

   

  Бізнес-інкубація і технології: ІР офіс презентує концепцію Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій – IP&I Hub

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає