Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English

 • КООРДИНАЦІЯ ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  Для більшості організацій грант – це можливість підвищити рівень роботи. Гранти є важливим інструментом підтримки економічного розвитку, а грантові програми можуть швидко змінюватися, реагувати на ризики, започатковувати інновації та змінювати традиційні підходи. Грантова допомога від іноземних донорів є незалежними від політичних і ринкових умов, оскільки донорами є міжнародні організації, уряди, державні установи, комерційні структури, громадські некомерційні організації, приватні благодійні фонди або організації.


  Залучення фінансування та управління проєктами є ключовими аспектами до відновлення та забезпечення розвитку економічного потенціалу держави. Рівень фінансування наукової та інноваційної діяльності за рахунок бюджетних коштів не достатній для ефективного розвитку наукового потенціалу країни. Флагманом у сфері управління проєктами є  можливість залучення донорів та високоякісний супровід проєктів.


  Команда IP офісу підтримує та консультує у грантових конкурсах національних, регіональних і міжнародних програм для ефективного управління проєктами, супроводжує організацію проєктної діяльності, створення партнерств та вихід на нові ринки.

  Переглянути грантові пропозиції за основними напрямами можна за посиланнями нижче.

  ДЛЯ НДІ та ЗВО
  АГРАРНІ ТЕХНОЛГІЇ
  МЕДИЧНІ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
  ЗЕЛЕНІ ТЕХНОЛГІЇ
  ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМИЦЬ
  ОБОРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ  Контакти

  +38 (097) 865 31 58

  Начальник відділу координації грантової діяльності
  Штогрин Галина Степанівна

  +380 (95) 015 80 85

  Заступник начальника відділу координації грантової діяльності
  Кречко Вікторія Валеріївна