Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Очільниця IP офісу Олена Орлюк з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності: «Це свято стосується всіх»
  26 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Очільниця IP офісу Олена Орлюк з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності: «Це свято стосується всіх»

   

  Сьогодні світ відзначає День інтелектуальної власності. І по всьому світу цей День – справжній марафон культурних та просвітницьких подій. Є відмінність у нашій державі – 26 квітня назавжди позначено чорною міткою величезної техногенної катастрофи. Шануймо пам’ять всіх, хто героїчно ліквідував наслідки аварії на ЧАЕС.

   

  Саме тому наш марафон відбудеться завтра і післязавтра. А сьогодні – дозвольте сказати всього декілька слів з приводу Міжнародного дня інтелектуальної власності. Він стосується кожного і кожної, адже все, з чим стикаємось у сучасному житті, – чиясь інтелектуальна власність.

   

  Щороку Всесвітня організація інтелектуальної власності визначає тему для відзначення цього Дня. У фокусі IP Дня 2023 – жінки-новатори. Нагадаю, що переважна частина нашого Офісу – саме жінки. На щастя, стає все більше відомо про жінок, які досягають неймовірних висот у науці та винахідництві.

   

  Минулого місяця я готувала матеріал для Elle про українок-винахідниць: почитайте, ці імена треба знати. І не тільки ці!

   

  Я щиро бажаю, щоб культура IP в Україні була на достойному рівні. Щоб наші винахідники та винахідниці мали змогу творити та заробляти на своїх винаходах – тут, в Україні. Щоб ми були відомі у всьому світі як країна, що цінує інтелектуальну власність – свою та інших.

   

  Дякую ЗСУ за можливість відзначати!

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає