Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Економіка безбарʼєрності: IP офіс долучився до проєкту Capable Ukraine
  31 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Економіка безбарʼєрності: IP офіс долучився до проєкту Capable Ukraine

   

  Підтримка бізнесу, створеного ветеранами та людьми з інвалідністю, і налагодження безбарʼєрної економічної співпраці: в Україні представили проєкт Capable Ukraine. До його проведення долучились представники ІР офісу спільно з iHUB у рамках участі в Програмі підтримки громадянського суспільства. 

   

  Проєкт Capable Ukraine – це безкоштовна програма, розрахована на 10 тижнів. Вона передбачає тренінги, консультації, новий досвід та знання щодо будівництва бізнес-моделей, бізнес-планів, бізнес-команд, структур та стратегій бізнесу.

   

  Зокрема, один із тренінгів стосувався сфери інтелектуальної власності – “Стратегії охорони та захисту торговельних марок: від теорії до бізнес-практики”. Його провела начальниця Департаменту розвитку інновацій ІР офісу Ольга Кронда. Під час цього заняття учасники отримали  практичні поради, як компанії можуть ефективно захищати свої нематеріальні активи на конкурентному ринку. 

   

   

   “Стратегічний успіх компанії полягає у майстерності захисту прав на торговельні марки, що відкриває нові можливості для бізнесу. За допомогою інтелектуальної власності можна створити конкурентну перевагу стартапу. Використовуючи інноваційні ідеї, захищаючи їх за допомогою сильних стратегій інтелектуальної власності та використовуючи творчий потенціал, ми можемо створити міцний фундамент для успіху”, – резюмувала Ольга Кронда

   

  Проєкт Capable Ukraine й надалі надаватиме учасникам практичні навички щодо започаткування власного бізнесу та допомагатиме у підготовці заявок на отримання фінансування в межах грантових програм.

   

  Читайте також:

   

  Зустріч Україна-ЄС: як Україна взаємодіє з міжнародними партнерами в IP-сфері (відео)

   

  Lab2Market UA: Як забезпечити правову охорону результатів інтелектуальної діяльності

   

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає