Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Меморандум і відкриття TISC: IP офіс та Дніпровська політехніка домовилися про співпрацю
  14 Листопада 2023 Коментарів немає Irena

  Меморандум і відкриття TISC: IP офіс та Дніпровська політехніка домовилися про співпрацю

   

  Співробітництво відкриває можливості для винахідників та стартаперів, а також стимулює процес трансформації ідей у якісні інноваційні продукти.

   

  З метою сприяння патентуванню, винахідництву, підтримки академічної доброчесності, соціальних інновацій та формування культури розвитку інновацій в університетах і наукових установах у межах National IP&Innovations Hub IP офіс та Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” підписали Меморандум про співробітництво.

   

   

  Документ, зокрема, передбачає:

   

  • залучення до спільних інноваційних проєктів;
  • координацію грантової діяльності;
  • інформаційно-консультаційну підтримку з питань охорони прав ІВ, комерціалізації об’єктів права ІВ та трансферу технологій.

   

   

  Також на базі Національного технічного університету Дніпровської політехніки відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC).

   

  Під час зустрічі представники IP офісу відвідали інноваційні лабораторії університету та обговорили з представниками закладу вищої освіти низку важливих питань, які в майбутньому сприятимуть розвитку інновацій в Дніпровському регіоні, зокрема:

   

  • можливості створення на базі Дніпровської політехніки регіонального інноваційного хабу;
  • підключення до Баз даних ВОІВ ARDI та ASPI, співпрацю в напрямку бізнес-інкубації, спільний розвиток стартапів.

   

   

   

  Окрім того, представники IP офісу провели воркшоп для науковців, викладачів та аспірантів університету.

   

  З вітальним словом виступив Ігор Паренчук – заступник директора IP офісу:

   

  “Наша співпраця з Дніпровською політехнікою відкриває можливості для розвитку інновацій та потенціалу винахідників, креаторів, інноваторів. Це не лише сприяє створенню об’єктів права інтелектуальної власності, але й стимулює процеси трансформації ідей у високоякісні інноваційні продукти. Важливий компонент у цьому процесі – розробка стратегії комерціалізації, яка сприятиме успішному впровадженню цих продуктів на ринок, забезпечуючи їх швидкий успіх. Шляхом спільних зусиль та обміну знаннями ми плануємо підтримувати та розвивати цей процес, сприяючи ефективній комерціалізації інноваційних рішень”.

   

   

  Під час воркшопу виступили:

   

  • Юліана Зух – професіонал з інноваційної діяльності відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій (тема виступу – “Особливості створення об՚єктів права інтелектуальної власності та реєстрації прав інтелектуальної власності”);

   

   

  • Анастасія Ярмолюк – начальник відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій (тема виступу – “Комерціалізація та трансфер технологій: поняття та роль в інноваційному розвитку”).

   

   

  Під час виступу пані Анастасія наголосила:

   

  “Ефективна комерціалізація та трансфер технологій – ключові елементи успішного інноваційного розвитку, що відкривають шлях до майбутнього, де ідеї перетворюються на реальність, змінюючи світ навколо нас”.

   

   

  • Ігор Шевченко – заступник начальника відділу аналізу інноваційних показників та патентної інформації Департаменту з економічних питань інноваційного розвитку (тема виступу – “Маркетингові та патентні дослідження: поняття, особливості та участь Головного офісу TISC IP офісу”).

   

   

   

   

   

  Це співробітництво відкриває не лише можливості для винахідників та стартаперів, але й активно стимулює процес трансформації ідей у якісні інноваційні продукти. Шляхом обміну знаннями та спільних зусиль планується підтримка та розвиток процесу ефективної комерціалізації інноваційних рішень.

   

   

  Читайте також:

   

  Комерціалізація винаходів та трансфер технологій: IP офіс та “Запорізька політехніка” підписали меморандум про співпрацю

   

  IP офіс підписав Меморандум про співпрацю з Житомирською політехнікою, на базі якої запрацював TISC

   

  Мережа TISC в Україні: IP офіс презентував стратегічні напрями розвитку під час марафону IP&I

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає