Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інтелектуальна власність і майбутнє: український ІР офіс на міжнародній конференції в Канаді
  04 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Інтелектуальна власність і майбутнє: український ІР офіс на міжнародній конференції в Канаді

   

  Про вплив інноваційного середовища на післявоєнну відбудову нашої держави розповіла представниця ІР офісу під час міжнародної конференції в Канаді.

   

  Захід організували Peter A. Allard School of Law – University of British Columbia, він був присвячений темі “Майбутнє глобальної системи інтелектуальної власності” (The Future of the Global IP System).

   

  Команду ІР офісу представляла Ольга Кронда з Департаменту “Академія інтелектуальної власності”. Вона наголосила на тому, що Україна, попри повномасштабну війну, продовжує розвивати IP-сферу як запоруку інноваційного потенціалу держави:

   

  “Послідовна діяльність України щодо реалізації реформ у сфері інтелектуальної власності, незважаючи на складні обставини війни, демонструє рішучість України будувати майбутнє, засноване на демократії, верховенстві права та спільних з Європейським Союзом цінностях, захисту національних інтересів та просування України на світовій арені”, – підкреслила представниця ІР офісу.

   

   

  Також Ольга Кронда розповіла про:

   

  • законодавчі реформи сфери ІВ в Україні під час війни;
  • відомі та успішні українські стартапи;
  • Угоду про асоціацію, як дорожню карту реформ у сфері інтелектуальної власності;
  • вектори руху і діяльність ІР офісу;
  • міжнародну співпрацю з WIPO.

   

  Також представники ІР офісу взяли участь в дискусіях, обмінялись ідеями та міжнародним досвідом для розвитку інтелектуальної власності як важливого рушія інновацій, економічного зростання та міжнародного співробітництва.

   

  Довідково:

   

  Конференція “Майбутнє глобальної системи інтелектуальної власності” у Peter A. Allard School of Law – University of British Columbia (UBC посів 46 місце серед кращих університетів світу-2022) тривала три дні.

   

  Спікерами заходу виступили видатні експерти та науковці з усього світу. Вони обговорювали аспекти еволюції сфери інтелектуальної власності у сучасному суспільстві. Зокрема, говорили про роль ІВ у технологічному/інноваційному прогресі, про метавсесвіт, штучний інтелект, законодавство щодо авторського права тощо.

   

  Читайте також:

   

  Штучний інтелект та авторське право: лекція представниць IP офісу у Марафоні Креативної Практики (відео)

   

  Винахідництво та інноваційна діяльність серед військових: консультації фахівців ІР офісу

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає