Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розвиток інноваційної інфраструктури: ІР офіс співпрацюватиме з ОНЕУ та Regional TNN Odesa
  08 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Розвиток інноваційної інфраструктури: ІР офіс співпрацюватиме з ОНЕУ та Regional TNN Odesa

   

  Про співпрацю для ефективного розвитку національної інноваційної системи домовились представники ІР офісу з Одеським регіональнальним центром трансферу знань та технологій і Одеським національним економічним університетом.

   

  Мета співпраці – стимулювання творчості і винахідництва, вдосконалення механізмів комерціалізації інтелектуальної власності та інноваційного менеджменту й налагодження ефективної співпраці між університетами та підприємствами, що сприятиме розвитку інноваційної інфраструктури. На цьому наголосив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук:

   

  «Основними ключовими викликами для інноваційної сфери сьогодні є перехід на новий технологічний рівень. Цьому сприятиме ефективне управління інтелектуальною власністю в регіонах. Саме тому важливо посилювати співпрацю IP офісу із регіональними центрами трансферу технологій та університетами».

   

  Зі свого боку представники Одеського економічного університету відзначили необхідність активної просвітницької діяльності у сфері інтелектуальної власності та інновацій. А також звернули увагу на запровадження спеціального курсу з управління інтелектуальною власністю або освітньої програми з підготовки фахівців з трансферу технологій. Оскільки підготовка таких фахівців буде сприяти комерціалізації інтелектуальної власності та ефективній розбудові інноваційної екосистеми України.

   

  У зустрічі взяли участь:

  • заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук,
  • провідна фахівчиня відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів ІР Офісу Ольга Уразовська,
  • ректор Одеського національного економічного університету Анатолій Ковальов,
  • представниця Одеського центру трансферу знань та технологій (REGIONAL TTN ODESA) Наталія Гребенник.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає