Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Меморандум про співпрацю та відкриття TISC: відбувся спільний захід ІР офісу та ОНУ імені І. І. Мечникова
  07 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Меморандум про співпрацю та відкриття TISC: відбувся спільний захід ІР офісу та ОНУ імені І. І. Мечникова

   

  Ефективна охорона інтелектуальної власності та підтримка креаторів серед українських вишів – мета спільного заходу, який провели ІР офіс та Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. Для цього сторони підписали меморандум про співпрацю.

   

  Документ передбачає спільні дії з метою забезпечення ефективної охорони прав ІВ та розвитку інноваційних технологій.

   

  Це є важливим аспектом подальшої плідної співпраці, оскільки інтелектуальна власність відіграє важливе значення для розвитку та збереження інноваційного потенціалу”, – підкреслив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук.

   

   

  Також на базі ОНУ імені І.І. Мечникова відкрили TISC, який дозволить об’єднати зусилля, сприяти обміну знаннями, а також створити стимули для залучення талановитої молоді до сфери розвитку інноваційної діяльності. На його важливості наголосила начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів Анастасія Ярмолюк:

   

  “Наша мета полягає в тому, щоб сприяти перетворенню ідей в життєздатні інноваційні продукти та послуги. Ми впевнені, що TISC на базі ОНУ імені І.І. Мечникова стане ефективним майданчиком для обміну знаннями та технологіями, стимулюватиме інноваційний потенціал університету та регіону, а також сприятиме розвитку науки, економіки та суспільства в цілому”.

   

   

  Крім того ІР офіс та ОНУ імені І.І. Мечникова започаткували новий проєкт — серію воркшопів The Innovative Power of IP. Такі воркшопи будуть особливо корисним для інноваторів, підприємців, дослідників, науковців, винахідників, юристів, які спеціалізуються на інтелектуальній власності, керівників підприємств, які бажають отримати практичні знання щодо використання ІВ, успішної комерціалізації та захисту об’єктів інтелектуальної власності.

   

  Вже на першому воркшопі представниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” Ольга Кронда розповіла про законодавчі трансформації у сфері інтелектуальної власності. Зокрема приділили увагу:

   

  • напрямкам імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
  • змінам в законодавстві про авторське право та суміжні права;
  • проблемам реєстрації торговельних марок, пов’язаних із використанням патріотичних символів та військової тематики;
  • змінам в патентному законодавстві.

   

   

  Команда ІР офісу вдячна ОНУ імені І.І. Мечникова і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

   

   

  Фото: пресслужба ОНУ імені І.І. Мечникова.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає