Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Представники ІР офісу увійшли до складу Ради з питань інтелектуальної власності, утвореної Урядом
  11 Жовтня 2023 Коментарів немає Irena

  Представники ІР офісу увійшли до складу Ради з питань інтелектуальної власності, утвореної Урядом

   

  Кабінет Міністрів України розширив склад Ради з питань інтелектуальної власності – тимчасового консультативно-дорадчого органу, утвореного Урядом для сприяння координації дій органів виконавчої влади в ІР-сфері та розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики в цій галузі. 

   

  До оновленого складу Ради з питань інтелектуальної власності окрім представників ІР офісу увійшли представники Мінстратегпрому, Мінцифри, БЕБ, Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, АТ “Укроборонпром”, “Укрвинпром”.

   

  Окрім того, Уряд вніс низку змін до Положення про Раду. Серед іншого, додана можливість участі в засіданні в онлайн-форматі, а також змінена форма рішення за результатами засідання. Ці зміни покликані оптимізувати роботу, процес погоджень, розгляду та схвалення розпорядчих документів.

   

  Оновлення складу Ради з питань інтелектуальної власності та оптимізація її роботи є важливим тактичним кроком на шляху реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності. На цьому наголосила очільниця ІР офісу Олена Орлюк:

   

  “Першочерговими завданнями Ради, утвореної 2018 року, були координація взаємодії органів влади, бізнесу та громадськості задля посилення захисту ІР-прав, протидії так званому патентному тролінгу, боротьби з інтернет-піратством… Широкомасштабна війна додала ІР-сфері величезну кількість нових викликів, але не скасувала тих проблем, над вирішенням яких ми працювали до того. Пошук шляхів та механізмів для розв’язання усіх цих викликів потребує спільної роботи основних стейкхолдерів ІР-сфери. Це важливо не лише в контексті посилення ролі України на міжнародній арені, а й з огляду на необхідність повоєнної відбудови нашої країни”. 

   

  Читайте також:

   

  Бізнес-інкубація і технології: ІР офіс презентує концепцію Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій – IP&I Hub

   

  Провідні медіатори – про запровадження сервісу ІР-медіації на базі ІР офісу (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає