Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР офіс приймає пропозиції щодо порядку використання сирітських творів
  01 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР офіс приймає пропозиції щодо порядку використання сирітських творів

  Пропозиції щодо порядку та умов використання сирітських творів розробила команда ІР офісу спільно з фахівцями сфери ІВ. Йдеться про твори, фонограми та відеограми. В цих пропозиціях визначено:

   

  ⋅  перелік джерел для проведення ретельного пошуку суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав перед наданням об’єктам статусу сирітських;
  ⋅  перелік необхідних заходів для визначення суб’єкта авторського права і (або) суміжних прав та для встановлення його місцезнаходження перед наданням об’єктам статусу сирітських;
  ⋅  порядок подання і розгляду заяви про набуття та втрату об’єктом статусу сирітського;
  ⋅  процедури ведення Реєстру сирітських творів.

   

  Проєкт доступний для обговорення на сайті державної системи правової охорони інтелектуальної власності в розділі «Удосконалення законодавства». Пропозиції приймаються на електронну адресу office@nipo.gov.ua до 10.03.2023 року.

   

  ІР офіс висловлює вдячність за допомогу у розробці пропозицій фахівцям сфери інтелектуальної власності. Зокрема Дмитру Гузію, доктору юридичних наук Анні Штефан, кандидатам юридичних наук Валентині Троцькій та Костянтину Зерову. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з удосконалення законодавства для сфери ІВ.

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає