Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інтелектуальна власність як вид капіталу компанії: тренінг команди ІР офісу
  25 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Інтелектуальна власність як вид капіталу компанії: тренінг команди ІР офісу

   

  Капітал, який можуть принести обʼєкти інтелектуальної власності для компанії, його захист та управління ним. Все це обговорювали під час четвертого тренінгу команди ІР офісу у межах курсу “The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?”.

   

  Тема нового заняття: “Права на об’єкти інтелектуальної власності як особливий вид капіталу компанії. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності”.

   

  Особливу увагу під час тренінгу приділили використанню прав на обʼєкти інтелектуальної власності, як одного із найважливіших та економічно привабливих активів, що здатен забезпечити підприємство значними економічними вигодами та аналізу зусиль Всесвітньої організації інтелектуальної власності, спрямованих на краще розуміння та оцінку нематеріальних активів.

   

  “Знання того, скільки коштує кожна торгова марка, патент або промисловий зразок окремо та в комплексі, допомагає бізнесу оцінити його вартість і будувати подальшу стратегію розвитку”, – підкреслила Галина Андрущенко, кандидатка юридичних наук, начальниця відділу навчально-методичної та інформаційно-аналітичної роботи ІР офісу.

   

  Галина Андрущенко
  Галина Андрущенко

   

  Також учасники тренінгу розглянули такі питання:

  • права на обʼєкти інтелектуальної власності як нематеріальний актив підприємства;
  • міжнародні тенденції інвестування у нематеріальні активи;
  • оцінка вартості прав на обʼєкти інтелектуальної власності як одне із найбільш важливих стратегічних питань керування компанією;
  • підходи, етапи та інші особливості оцінки вартості прав на обʼєкти інтелектуальної власності.

   

  Пʼятий тренінг курсу “The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?” заплановано на 31 травня. Його тема: “Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності”.

   

  Довідково:

   

  “Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?” – це проект Академії інтелектуальної власності спільно з відділом розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів та Департаментом забезпечення державних реєстрацій інтелектуальної власності ІР офісу.

   

  Детальніше про тренінговий курс – за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає