Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Як ідею перетворити в обʼєкт права інтелектуальної власності: відбувся перший тренінг проєкту The Innovative Power of IP
  12 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Як ідею перетворити в обʼєкт права інтелектуальної власності: відбувся перший тренінг проєкту The Innovative Power of IP

   

  ІР офіс започатковує серію тренінгів «The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?». Перший тренінг відбувся для представників українських вишів і містив базові основи перевтілення ідей в об’єкти права інтелектуальної власності та секрети їх ефективної охорони.

   

  Сфера ІВ нині – базова для для побудови і розвитку сучасного бізнесу, – зазначила очільниця ІР офісу Олена Орлюк:

   

  «Сфера інтелектуальної власності є дійсно ключовим елементом у бізнес-індустрії, адже належний захист прав інтелектуальної власності дозволяє компаніям залишатися конкурентоспроможними та забезпечувати стійкий розвиток в умовах зростаючої конкуренції та розширення глобального ринку».

   

  У ході першого дня тренінгу спікери разом з учасниками розглянули важливість перетворення ідей на об’єкти права інтелектуальної власності та найбільш ефективні режими правової охорони для створеного результату інтелектуальної, творчої діяльності. Також обговорили:

  • визначення основних об’єктів права інтелектуальної власності та їх особливості;
  • новели законодавчого регулювання правовідносин у сфері інтелектуальної власності;
  • співвідношення права інтелектуальної власності та права власності.

   

  Окрім керівниці ІР офісу, спікерами виступили інші представники УКРНОІВІ:

  • начальниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» Ольга Кулініч,
  • фахівчиня з інтелектуальної власності Департаменту «Академія інтелектуальної власності» Ольга Кронда,
  • начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Анастасія Ярмолюк.

   

  Коли наступні тренінги

   

  Другий тренінг проєкту «The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?» заплановано на 17 травня. Його тема – «Набуття авторських прав на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими правами на об’єкти авторського права».

   

  Звертаємо увагу, що третій тренінг – «Набуття прав промислової власності на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими правами на об’єкти промислової власності» – відбудеться 18 травня 2023 року о 15:00, замість 20 травня.

   

  Довідково:

   

  «The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?» – тренінговий курс, мета якого – надати знання, необхідні для розуміння захисту та максимізації вартості ваших об’єктів інтелектуальної власності, та методологічну допомогу впровадження окремих положень Типової політики інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає