Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інтелектуальна власність у митних реєстрах: фахівці IP офісу взяли участь у семінарі для митників
  08 Квітня 2024 Коментарів немає Irena

  Інтелектуальна власність у митних реєстрах: фахівці IP офісу взяли участь у семінарі для митників

   

  Які обʼєкти інтелектуальної власності можуть бути внесені в митний реєстр? Чим може допомогти митній службі ІР офіс? А також про важливі аспекти світової системи охорони прав інтелектуальної власності розповідала Вікторія Дмитренко, представниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу під час спеціалізованого митного семінару.

   

  Цей захід – унікальна платформа для підвищення кваліфікації посадових осіб митниці і одночасно професійний майданчик для спілкування митників та правовласників. Його організував Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України.

   

  Мета – провести спеціалізовану підготовку фахівців на тему “Інтелектуальна власність: боротьба з контрафактними товарами”.

   

     

   

  Всього у заході взяли участь понад 40 представників митних органів, серед яких:

   

  Учасники брали активну участь в обговоренні та презентували результати своєї роботи.

   

  Серед спікерів семінару також були представники митних органів: Олексій Гащицький, Артем Тищенко, Павло Білецький та Світлана Жирнова.

   

  Виступили перед учасниками і представники правовласників, зокрема патентно-правової фірми “Пахаренко і партнери” – Аліна Гончаренко та Євгеній Компанець.

   

   

  Аліна Гончаренко у презентації від імені постійних клієнтів компанії продемонструвала візуальні ознаки визначення оригінальності годинників відомих торговельних марок.

   

  Євгеній Компанець розповів про результати розгляду судових справ про порушення митних правил за ст. 476 МКУ при переміщенні товарів через митний кордон України з порушенням прав інтелектуальної власності. Також анонсував можливі законодавчі зміни, які здатні покращити правозастосування в цій сфері.

   

  Крім того, учасники семінару пройшли анонімне опитування від ІР офісу щодо обізнаності з правами та об’єктами інтелектуальної власності та придбання контрафактних товарів. Це дослідження триває увесь 2024 рік. За його підсумками ІР офіс розробить рекомендації для підвищення ефективності боротьби із контрафактом в Україні.

   

  Долучитись до опитування можна за посиланням.

   

  Читайте також:

   

  Запрошуємо до опитування щодо обізнаності з правами та об’єктами інтелектуальної власності та придбання контрафактних товарів

   

  Держмитслужба та ІР офіс об’єднують зусилля задля посилення боротьби з контрафактом

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає